SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw na odbudowę, poprawienie jakości życia, regeneracje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
1. WIEK: 26
2. WAGA: 90
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 44
-klatka:
-udo:
-talia: 76
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10
6. DIETA:
-białko: 2,5-3
-węglowodany: 2-3
-tłuszcz: <1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ok 6 cykli (test, nandro, tren, wins, meta)
8. TRENING: pp+legs
9. CEL CYKLU: poniżej szczegółowo opisany
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 2 lata
11. POZIOM BF%: 9%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do tycia
13. STAN ZDROWIA: teoretycznie bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: do łysienia na winsach i wszelkiego rodzaju reduktorach estro
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2800
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 1x180
-martwy ciąg: 1x200
-przysiad: 1x160

PYTANIE:
Temat jest dosyć skomplikowany. Pracuję umysłowo, kształcę się + niedawno odpaliłem swoją firmę. Na dodatek staram się trenować chociaż te 3-4x w tyg żeby utrzymać to co nabudowałem przez lata. Konsekwencją powyższych jest fakt, że sypiam po 4-6h (jak dobrze pójdzie), czasem nawet 3h na dobę i niestety, ale ten stan rzeczy utrzyma się jeszcze ok. pół roku, zanim wdrożę osobę, która chociaż częściowo odciąży mnie w kierowaniu firmą.

Efektem kilkunastotygodniowego maratonu niedosypiania, ciągłego zajeżdżania się jest moje totalnie rozstrojenie, chroniczne zmęczenie, ogólna apatia. Brak apetytu, chęci do treningów. Nie dziwota. Postanowiłem zrobić przerwę 2 tygodnie od treningów, a następnie wrócić już z konkretnym dopingiem i dojechać te 6miesięcy na najwyższych obrotach.

Nie interesuje mnie jakieś kosmiczne zwiększanie masy, ani siły. Interesuje mnie głównie utrzymanie tego co mam + powolne "zagęszczanie" muskulatury, utrzymanie 90-100% jakości treningów, maksymalna wydajność w ciągu dnia, maksymalna regeneracja przy minimum snu. Innymi słowy, trzeba mi rozpisać zestaw na wyciśnięcie ze mnie 110% przez 6 miesięcy zarówno jeśli chodzi o ciało i umysł. Po 6 miesiącach mam zaplanowane miesiąc urlopu więc porządnie się zregeneruje po tym okresie.

Środki o jakich myślałem to test prolo, hgh, piracetam, może coś z półki psychuszek do tego na poprawę na stroju i ogólne pozbieranie się do kupy? Coś co nie otumania, ale poprawia nastrój i obniża poziom stresu.

Do tego rozpiska kompleksowa suplementacji konkretnie pod mój przypadek.

Jeżeli jest tu osoba mogąca pochwalić się konkretnym wykształceniem kierunkowym to jestem gotów podjąć współpracę. Za poprowadzenie mi tego oczywiście adekwatne wynagrodzenie.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Problem w tym, że jeśli nie poustawiasz sobie życia to problem się pogłębi. Oczywiście przy wejściu na leki odczujesz poprawę, będzie grało ładnie, ale z czasem organizm zacznie się buntować i sytuacja się pogroszy. Nie ma nic lepszego dla niego jak sen/regeneracja/odpoczynek. Także to tylko chwiloa poprawa będzie. No chyba, że chcesz skończyć jak wypalony szczur ostatecznie, ale pewnie nie na tym Tobie zależy. Trzeba tutaj równoważyć - praca/aktywność fizyczna/odżywianie/regeneracja. Zaburzenie któregoś czynnika ostatecznie może skutkować katastrofą. Przemyśl sobie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 19
absolutnie masz racje w kwestii tego, że takie działania prędzej czy później prowadzą do katastrofy.
Ja jednak nie mam zamiaru ciągnąć tego w nieskończoność, a jedynie pół roku na najwyższych obrotach.

Nadal czekam na propozycje jak to rozegrać od strony farmaceutyczno- suplementacyjnej. Bo to, że mam jak najwięcej spać, odpoczywać, to oczywiste. Problem w tym, że nie mam szans tego dopilnować przez najbliższych kilka miesięcy.

Ps. dostałem kilka propozycji stałej współpracy na mejla. Nawiązując do nich chciałbym tylko nadmienić, że mówiąc "wykształcenie kierunkowe" mam na myśli medyczne/farmaceutyczne, a nie dietetyka na awf, albo kurs trenera personalnego.




Zmieniony przez - muszecwiczyc w dniu 2017-08-11 19:10:47

Zmieniony przez - muszecwiczyc w dniu 2017-08-11 19:12:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21745 Napisanych postów 71304 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575840
Nie bardzo rozumiem ten temat... jeśli chodzi o to, żebyś zgarnął sobie na priv kontkaty to chyba już to się dzieje więc zagaduj tam tych co do Ciebie piszą...

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proviron tak lub nie

Wiecej