SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw ALRI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Witam.
Interesują mnie produkty firmy ALRI. Chciałem się dowiedzieć czy w jest sens brać to poniżej 21 roku życia? Jak wiadomo po po 21 roku życia produkcja wolnego testosteronu zmniejsza się. Mam prawie 19 lat. Waszym zdaniem jest sens brania tego w obecnym wieku?

Pozdrawiam.

jak kto dba tak i ma :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pro anabol
sobie daruj

niezdeklarowane niewiadomoco
gowno

obecnie trudno podac inny, sensowny praparat z tej firmy jak restore

epi to juz inna kategoria
doping zdecydowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
nie bardzo, nikt do konca nie wie co siedzi w tych produktach, firma alri stawia na skutecznosc kosztem bezpieczenstwa, wiec nie wiem czy kiedykolwiek warto siegac po jej produkty.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
na Twoim miejscu darował bym sobie to. co do tej firmy to wychodzi na to,że do końca nie wiadomo co jest w środku

lolek mnie uprzedził

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-03-08 15:02:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
No w sumie fakt. Nigdy do końca nie wiadomo. Ale sporo osób stosujących te produkty była w większości zadowolona z ich działania, nie ukrywam że nie odnosili też negatywnego działania.

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Byłem po prostu ciekawy jak te produkty sprawdzą się w moim przypadku. Ale czy je kiedykolwiek zakupię nie wiem ;P

I jak myślicie nawalili tam trochę ph?

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 122 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11074
Lepiej postaw na ph jak juz musisz sie truc. Efekt przynajmniej bedzie tego wart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Hmm.. no o ph narazie nie myślę ;) wszystko na diecie, odżywkach i suplach dobrze idzie więc narazie się wstrzymam. Ogólnie nie jestem zwolennikiem brania jakichkolwiek sterydów.

Ale jeśli bym miał wybierać między ph a sterydami to wybrałbym faktycznie ph ;)

Wiem, że to nie ten dział, ale duże są po ph skutki uboczne?

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
poczytaj w odpowiednim dziale,jest tam sporo o ph
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
sa. takie same jak po saa.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 534 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12809
Wielkie dzięki chłopaki ;) przemyśle to jeszcze raz dokładnie jeśli chodzi o zakup alri lub może w przyszłości jakies ph. Pozdrawiam ;)

jak kto dba tak i ma :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 696 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4002
Wg. mnie ten "zestawik" warto kupić... ale jak masz 50+ w bicu i nic Ci dalej nie idzie

..."Work Hard, Eat Right And Thing About It, What Do You Want Attain"...
...Steroids're 4 Idiots, Suplements're 4 People...
SOG's - come to dady =D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Miarka - super mass hi-tec

Wiecej