SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw 23+S - na luzie

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
Witam,

Dzisiaj dotarł do mnie sprzęt od Marbo i mam nieodpartą ochotę go opisać.

1. Wysyłka. 6 roboczych dni firmie zajęło skompletować i wysłać sprzęt, pozytywnie. Kontakt telefoniczny przyjemny.

2. Paczki. Każdy element pakowany oddzielnie. Zabezpieczone tekturą, bez zastrzeżeń.

3. Montaż. Jak klocki lego. Bolało mnie, gdy skręcałem modlitewnik, blacha bezlitośnie wrzynała się w materiał. Poszycie od ławki nie ma żadnego oznaczenia gdzie je skręcić - robisz to na oko. Mi za drugim podejściem wyszło idealnie.

4. Wykonanie.
*** WADY ***
(a raczej pierdoły dla ścisłości)
- Podstawy stojaków - krzywe, bujały się jak fotel mojej babki. Przycięcie gumowych nakładek nożem ratuje sytuację. Nie sądziłem, że to mnie spotka - wcześniejsze recenzje też na to zwracają uwagę i żadnych zmian. Miałem ochotę pogryźć stojaki, ale szkoda zębów.
- Gumowe oringi w nakrętkach od hantli wypadają i przyklejają się do obciążeń. Też wcześniejsze recenzje nic nie wniosły. Pogryzłem.
- Poszycie od ławki jest śliskie, leżąc w skosie na brzuchu masz jazdę w dół gratis. Dla mnie to nowy problem, bo na siłowni leżę bez zjeżdżania, ale ułożenie ręcznika w sumie niweluje problem, więc to taki mój kaprys.
- Chwyty od stojaków mogłyby być rzadziej rozłożone - dałoby to większy komfort przy odkładaniu ciężaru, a tak musisz się na tym skupić by trafić po obu stronach. To w sumie też pierdoła.
*** ZALETY ***
Zakładam, że przeczytałeś wady, bo tak naprawdę zalety je miażdżą. Na wszystkie problemy są zawsze łatwe i szybkie rozwiązania. Ławka stoi jak czołg. Stojaki po operacji "samotny nożownik" także. Modlitewnik - mógłbym nonstop leżeć na nim niczym zwłoki - wygodny jak skur*#@yn. Obciążenia są na tyle estetyczne, że zrobiłbym z nich naszyjnik, niestety szyja za krucha i czasu brak. Gryfy - super wykonane, mam wrażenie że same się podnoszą (gdy nie ma obciążenia). Nawet mi się nie chce dupy zawracać Marbo jeśli chodzi o problemy ze sprzętem, bo w sumie o nic hałas.

Żebyście zobaczyli moją rodzicielkę jak zobaczyła kuriera i ilość paczek. Zwyzywała mnie od starych koni nie mających na co kasę wydawać. Potem widząc, jak dźwigam paczki serce jej się skruszyło i zapytała się czy nie potrzebuję pomocy. Ja, 45kg wagi, powiedziałem, że może ponosić te małe kartony. Nie miałem pojęcia, że w nich jest obciążenie!.. Cóż, żałuję, że nie uwieczniłem próby ich podniesienia. Kazała mi się w dupę pocałować z tymi paczkami i nosić samemu. Tak też zrobiłem... Zero wsparcia... Żartowałem z tą wagą.

Ogólnie powiem wam, tuliłbym pracowników Marbo - świetny sprzęt, super wykonanie - jest zacnie. Nie wiem jakie chcielibyście konkrety przeczytać odnośnie sprzętu, ale nie mogę jakoś napisać coś szczególnego bo całość naprawdę wypada genialnie.

Jeszcze kilka strzałów mym opiekaczem do tostów:

Całość

Ławka

Gryf, chwyty stojaków

Diabelskie nakrętki

Patent, gdy ci ławka lata leżąc skosem na brzuchu


Teraz moc, koks i czekajcie na foty w dziale "świeżaki" jak po miesiącu głowa chowa mi się w kark. Od patrzenia na sprzęt łapa sama rośnie! Polecam zestaw, polecam firmę. Nie bać się, nie ma czego! Dzisiaj śpię na ławce.

Zmieniony przez - DragDay7 w dniu 2014-05-08 00:10:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816

Fajny opis
Mam do ciebie pytanie.
Nie jestem pewny czy twoja ławka ma skos ujemny, ale zakładam że ma (przy okazji dobrze się spało na niej) to w połączeniu z twoimi stojakami które nie są regulowane, jaką masz odległość między pierwszym zaczepem na sztangę a ławką w koncie ujemnym (chodzi mi o zmierzenie odległości między ławką a pierwszym hakiem )

Dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
DragDay7:
Dzięki za recenzję, skoncentruję się tylko na wadach, aby zostały same pozytywy :)

*** WADY ***
(a raczej pierdoły dla ścisłości)
- Podstawy stojaków - krzywe, bujały się jak fotel mojej babki. Przycięcie gumowych nakładek nożem ratuje sytuację. Nie sądziłem, że to mnie spotka - wcześniejsze recenzje też na to zwracają uwagę i żadnych zmian. Miałem ochotę pogryźć stojaki, ale szkoda zębów.

Hmm - trzeba będzie zwrócić na to uwagę, gdyż są to jednostkowe przypadki, być może w tym modelu stojaków. Podstawa to jeden z najczęściej idących elementów wspólnych :)

- Gumowe oringi w nakrętkach od hantli wypadają i przyklejają się do obciążeń. Też wcześniejsze recenzje nic nie wniosły. Pogryzłem.

Oringi w gryfach fi30mm srubowych, na które przechodzimy trzymają się już lepiej :)

- Poszycie od ławki jest śliskie, leżąc w skosie na brzuchu masz jazdę w dół gratis. Dla mnie to nowy problem, bo na siłowni leżę bez zjeżdżania, ale ułożenie ręcznika w sumie niweluje problem, więc to taki mój kaprys.

Może sprawa leży w kącie pochylenia - zazwyczaj w ławkach pro są albo zaczepy na nogi, albo kąt pochylenia jest mniejszy :)


- Chwyty od stojaków mogłyby być rzadziej rozłożone - dałoby to większy komfort przy odkładaniu ciężaru, a tak musisz się na tym skupić by trafić po obu stronach. To w sumie też pierdoła.

W następnej linii SEMI-PRO będzie to poszerzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
Przy ujemnym odchyleniu sięgam do 2 chwytu spokojnie. Mam 176. Zmierze w domu.

A blokada do ud na zdjęciach jest dokupiona.

Michale sprzęt jest super mimo wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
hehe mam dokładnie to samo co ty, sam skompletowałem zestaw (w zeszłym miesiącu dostałem, na recenzję przyjdzie czas ), i tak samo te gumeczki od zakrętek się przyklejają, niby nic takiego, ale strasznie denerwuje jak 150 razy musisz to odklejać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DragDay7
Przy ujemnym odchyleniu sięgam do 2 chwytu spokojnie. Mam 176. Zmierze w domu.




Dzięki za odpowiedź i za chęci zmierzenia tego.
Gratki za zakup i niech cię "robi dużym"


PzDr



Zmieniony przez - Leśniczy :] w dniu 2014-05-08 13:36:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 83
kabuum tss

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka dwustronnie regulowana MP-L002

Następny temat

Ławka regulowana MH-L115

WHEY premium