SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw ćwiczeń i odpowiednia dieta.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 755
Witam wszystkich użytkowników forum,

Chciałbym zacząć trochę popracować nad moim ciałem. Mam niecałe (skończę w czerwcu) 16 lat, ważę ok. 51kg przy ok. 175cm wzrostu :/. Moja tkanka mięśniowa jak zapewne się spodziewacie nie jest za duża... Dlatego zwracam się do Was z prośbą o doradzenie mi jakichś ćwiczeń i diety. Nie jestem "sezonowcem". Nie chcę wyglądać dobrze tylko przez wakacje, bo wiem, że na to i tak za późno. Jedyne co mam w domu do ćwiczeń to 2 hantle, każdy po 3kg. Głównie chciałbym rozwinąć klatkę piersiową, mięśnie ud, biceps, triceps oraz barki, czyli można powiedzieć ogólnie ręce, oraz brzuch :P. Z góry dziękuję za wszystkie zestawy ćwiczeń/diety.

Serdecznie pozdrawiam,
Chuderlak- hacker06 ;)

Zmieniony przez - hacker06 w dniu 2008-05-03 19:06:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
To tak treningu i diety nikt Ci nie ułoży! Jedynie możemy Ci pomoc i da odpowiednie pomoce do tego. Zacznij czytac uloz cos pod siebie i daj nam do oceny:
https://www.sfd.pl/INFO_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH!!!!-t403536.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na wakacjach

Następny temat

Może jakieś rady?

WHEY premium