SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Zestaw ćwiczeń - czy robię to dobrze?

Wysłana -
Cześć. Zacznę od tego, że jestem mężczyzną, w tym roku mam 22lata, 183cm wzrostu i 90kg wagi. Postanowiłem nieco zrzucić, tak więc zacząłem się zdrowiej odżywiać i wykonywać jakieś proste domowe ćwiczenia, ktore już przedstawiam:
Zacząłem jeść 4-5 posiłków dziennie (posiłek co 3-4 godziny), ograniczyłem tłuszcze i cukry. W tygodniu ćwiczę 3-4 razy następujące ćwiczenia:
4x30sec plank
4x10 pompek na uchwytach
30 brzuszków
4x15 powtórzeń na ekspanderze (klatka piersiowa)
40 pajacyków.
Ćwiczę od 10 stycznia, wtedy ważyłem coś koło 92.5kg - dzisiaj mamy 9 marzec i ważę 89.5kg
Nie wiem czy taki spadek masy jest poprawny, może coś do ćwiczeń dołożyć? zmienić coś w żywieniu? Dzięki za wszelkie pomocne rady ;) Pozdrówki!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, pomysl o czyms bardziej wymagajacym jak trening obwodowy w domu
Wysłana -
Za mało angażujesz całe ciało, trzeba dać wiecej jak np jakieś przysiady, jak masz drążek to fajnie by było go dodać.
Wysłana -
Nie sugeruj się tylko wagą ale ogólnie odbiciem w lustrze może być tak, że waga ciała za bardzo się nie zmienia ale już kompozycja ciała tak.
Wysłana -
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem - oczywiście robię do tego wszystkiego 30 przysiadów. Planuję kupić jakaś skakankę żeby troche więcej się tez poruszać. jeżeli chodzi o odbicie staram się co miesiąc robić sobie zdjęcie - front i bok. Na razie efektów jako tako nie widać, ale zobaczymy. O treningu obwodowym poczytam :)
Wysłana -
qky
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem - oczywiście robię do tego wszystkiego 30 przysiadów. Planuję kupić jakaś skakankę żeby troche więcej się tez poruszać. jeżeli chodzi o odbicie staram się co miesiąc robić sobie zdjęcie - front i bok. Na razie efektów jako tako nie widać, ale zobaczymy. O treningu obwodowym poczytam :)

No i bardzo dobrze, że robisz sobie fotki bo to da co jakiś czas pewien obraz postepów jak sobie porównasz formę sprzed kilku miesięcy.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź