SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw ćwiczeń - czy robię to dobrze?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
Cześć. Zacznę od tego, że jestem mężczyzną, w tym roku mam 22lata, 183cm wzrostu i 90kg wagi. Postanowiłem nieco zrzucić, tak więc zacząłem się zdrowiej odżywiać i wykonywać jakieś proste domowe ćwiczenia, ktore już przedstawiam:
Zacząłem jeść 4-5 posiłków dziennie (posiłek co 3-4 godziny), ograniczyłem tłuszcze i cukry. W tygodniu ćwiczę 3-4 razy następujące ćwiczenia:
4x30sec plank
4x10 pompek na uchwytach
30 brzuszków
4x15 powtórzeń na ekspanderze (klatka piersiowa)
40 pajacyków.
Ćwiczę od 10 stycznia, wtedy ważyłem coś koło 92.5kg - dzisiaj mamy 9 marzec i ważę 89.5kg
Nie wiem czy taki spadek masy jest poprawny, może coś do ćwiczeń dołożyć? zmienić coś w żywieniu? Dzięki za wszelkie pomocne rady ;) Pozdrówki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11963 Napisanych postów 160231 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233680
witaj, pomysl o czyms bardziej wymagajacym jak trening obwodowy w domu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Za mało angażujesz całe ciało, trzeba dać wiecej jak np jakieś przysiady, jak masz drążek to fajnie by było go dodać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6453 Napisanych postów 62216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776802
Nie sugeruj się tylko wagą ale ogólnie odbiciem w lustrze może być tak, że waga ciała za bardzo się nie zmienia ale już kompozycja ciała tak.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem - oczywiście robię do tego wszystkiego 30 przysiadów. Planuję kupić jakaś skakankę żeby troche więcej się tez poruszać. jeżeli chodzi o odbicie staram się co miesiąc robić sobie zdjęcie - front i bok. Na razie efektów jako tako nie widać, ale zobaczymy. O treningu obwodowym poczytam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6453 Napisanych postów 62216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776802
qky
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem - oczywiście robię do tego wszystkiego 30 przysiadów. Planuję kupić jakaś skakankę żeby troche więcej się tez poruszać. jeżeli chodzi o odbicie staram się co miesiąc robić sobie zdjęcie - front i bok. Na razie efektów jako tako nie widać, ale zobaczymy. O treningu obwodowym poczytam :)


No i bardzo dobrze, że robisz sobie fotki bo to da co jakiś czas pewien obraz postepów jak sobie porównasz formę sprzed kilku miesięcy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastępstwo dla podciągania i przygiągania kolan do brzucha

WHEY premium