SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
Siemanko mam pytanie bo chciałbym kupić hantle 2x40 i nie wiem czy to się opłaca czy nie lepiej było by kupić jedną hantle i 40 kg obciążenia i gryf łamany albo sztangę mój budżet to do 250zł.Gdybyście mogli to dajcie linka.A to co chciałem kupić
http://allegro.pl/hantle-zeliwne-2x20kg-sapphire-obciazenia-gryfy-wf-i6640513525.html
http://allegro.pl/ch18-hantle-zeliwne-40kg-2x-20kg-gryf-stalowy-i6846964870.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
Sugeruj się przy obciążeniu ceną im tańsze tym więcej go kupisz choć 40kg obciążenia to nie jest za wiele.
4

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
Ale jak na początek wystarczy tylko nie wiem czy opłaca się kupić te 2 hantle?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
Hantle to taki sam podstawowy sprzęt jak sztanga czy ławka. Od czegoś musisz zacząć kompletowanie sprzętu.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1230
Czyli warto kupić te hantle a potem dokupić sztangę ?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
jak najbardziej mozna
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Od czegoś trzeba zacząć. Z hantlami zrobisz całe ciało.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6487 Napisanych postów 62276 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777450
Loczer
Czyli warto kupić te hantle a potem dokupić sztangę ?


Najważniejsze są hantle, sztanga i ze 200kg obciążenia w różnych konfiguracjach, Do tego ławka, stojaki i drążek więcej do szczęścia nie trzeba.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość ćwiczeń w FBW 5x5

Następny temat

FBW na odchudzanie w domu

WHEY premium