SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zespół stożka rotatorow

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 743

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7108
Witam mam kontuzje byłem u ortopedy i stwierdził że mam zespół stożka rotatorow USG mi zrobil przepisał mi leki i skierował mnie do fizjoterapeuty 4 tygodnie bez siłowni pomogli byście szybciej dojść do zdrowia "domowymi" sposobami juz nie ćwiczę miesiąc a kolejny miesiąc to już udręką jest pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ale jak jesteś pod opieką fizjoterapeuty, dostałeś zakaz na siłownię to lepiej się tego trzymać, z kontuzjami jest tak ze muszą się zagoić, nie ma co pośpieszać \

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7108
do fizjoteraputy ide dopiero po swietach w srode to troche czasu minie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
taśmami gumowymi możesz się pobawić


1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kondzio1948
USG mi zrobil przepisał mi leki i skierował mnie do fizjoterapeuty 4 tygodnie bez siłowni pomogli byście szybciej dojść do zdrowia "domowymi" sposobami juz nie ćwiczę miesiąc a kolejny miesiąc to już udręką jest pozdrawiam


wklej opis badania przy czym czujesz największe dolegliwości bólowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie wydalenie zjedzonego posiłku?

Wiecej