SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Zerwany miesien piersiowy - pomocy

Wysłana -
Myślisz ze jak obrzęk zejdzie to znikną te objawy? Mam umówione usg jak to w Anglii ładnie mówią ASAP czyli tak szybko jak możliwe czyli maja mi przysłać poczta termin wizyty bo lekarz nie mógł dać skierowania do rak własnych hyhy paranoja
Wysłana -
GINO.
Myślisz ze jak obrzęk zejdzie to znikną te objawy?

bez przebadania pacjenta nie można stwierdzić że to jest przyczyną natomiast jest takie prawdopodobieństwo , jak będzie trwało długo wpłynie na niedotlenienie nerwu

generalnie im szybciej lekarz , badanie tym lepiej

jak przez te kilka dnia z obrzękiem ? oraz czy zmienił się kolor ?
Wysłana -
Nadal lekko powiększony i mam przykurczone prawa stronę pewnie przez to ze dociekałem reke do ciała by nie ruszała , siniaka nie ma śle gadałem z lekarzem i mówi ze nie zawsze jest jak pójdzie głęboko wtedy jedt krwotok wewnętrzny i możliwość zakażenia ale nie ma krwiaka za pierwszym razem miałem duzy krwiak a teraz nic , drętwienie trochę ustępuje od wczoraj czyje to wyraźnie.
Wysłana -
Przy odwodzeniu ręki , pojawia się charakterystyczne wcięcie czy obrzęk jest zbyt duży ? Musisz więc czekać na badanie USG
Wysłana -
Metoda macania porównywania wyczuwam różnice jest dołek zaraz przy barku jak zaczyna die miesien piersiowy ;(
Wysłana -
Niestety prawdopodobnie oznacza to że jest uszkodzenia ale jego stopień będzie do sprawdzenia w badaniu, w przypadku ewentualnego zerwania to czas jaki jest do rekonstrukcji ma jednak spore znaczenie.
Wysłana -
Ok było usg prywatnie i miesien jest ponadrywane ale nie zerwane wg pana co robił usg nie trzeba szyć eyetarcza terapie ultradźwiękami i trochę czasu upłynie do zagojenia ;( zobaczymy za kilka dni pójdę z wynikami do chirurga i zobaczymy cxy potwierdzi
Wysłana -
Kwestia jak mocne jest uszkodzenie , ale fajnie jakby nie było dużego uszkodzenia. Wówczas koniecznie dobry terapeuta i praca na tkankach miękkich tak żeby zachować jak najlepsze parametry i funkcję mięśnia.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź