SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zerwany miesien

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Wiem, ze musze isc do ortopedy. Ale czy ktos sie tu zna na tym? Nie chce isc pod noz. Czy jest szansa, ze to sie zregeneruje?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie mam zerwanego miesnia ale zerwalem calkowicie sciegno glowy dlugiej bicepsa. lekarz kazal pozostawic reke naturze i nic nie robic. operacja polega, w moim przypadku, na wyrownaniu peknietego sciegna poprzez obciecie go z dwoch stron, nasteonie wywiercenie dziury w kosci barkowej i zwiazanie go tam. reka dziala, nic nie boli, bicka klate barki robie bez problemu. defekt wozualny jest ale dzieki niemu bicek wydaje soe woekszy hehe

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Z pilki moge zrezygnowac, ale sport chcialbym uprawiac. Silka itp





Zmieniony przez - Teodorrr w dniu 2018-04-27 18:21:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Zerwany miesien krzywo Ci sie zrosnie. Najlepiej operowac.
Pozdrawiam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Jestem zalamany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak widzisz że jest skrócoy, ma inny wygląda to już tak zostanie jak nie poddasz się opareacji i przywróceniu jego odpowiednich przyczepów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Teodorrr
Jestem zalamany


skonsultuj się z dobrym ortopedą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
Ortopeda powiedzial, ze miesnia sie nie szyje, tylko sciegno, wiec u mnie nie trzeba ciac. I ze ten zerwany miesien ma zaniknac, a w jego miejsce odbudowac sie nowy? To.mozliwe, bo jakos to dziwnie brzmi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie wiem jakim cudem ma coś wyrosnąć, jak tam czegoś nie ma to nie urośnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 562 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9994
A moze chodzilo mu, ze ten zerwany wroci na swoje miejsce? Nie wiem sam. Ale mial z tym racje, ze miesnia sie nie szyje?


Zmieniony przez - Teodorrr w dniu 2018-04-30 21:51:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Kwestia leczenia zależy od samego urazu i jest dostosowana indywidualnie , natomiast to że ma Ci on zaniknąć a póżniej nowy powstać to nie jest to prawda , sugerowałbym spotkać się z innym lekarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Moze ty masz tylko ścięgno zerwane a nie mięsień.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niski testosteron?

Następny temat

Ból w lewej dolnej części brzucha

WHEY premium