SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zerwany dół środka klatki piersiowej ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2711
Czy to wygląda na zerwaną ? Ogólnie bólu nie czuje ,ograniczenia ,czasami jedynie lekkie kłócie ogólnie w okolicy klatki ,ciężar dźwigam normalnie i problemów nie ma ani żadnych spadków. Wydaje mi się ,że kiedyś to wyglądało lepiej i ogólnie klatka była złączona praktycznie. Czy to jest możliwe ,że wraz ze starzem mięsień może zmienić kształt ? W sensie przykurczyć się ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jak nie poczułeś nic to ja bym powiedział ze tak masz ukształtowane przyczepy mięśniowe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Najlepiej znajdź zdjęcie z dzieciństwa i zobacz czy podobnie to wygląda, w tym miejscu prawdopodobieństwo naderwań / zerwań jest dużo mniejsze , poza tym czułbyś moment w którym do niego doszło.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 57 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2711
Nie nic nie czułem tylko ogólnie mam wrażenie ,że klatka mi zmalała co dziwne bo z ciężarem poszedłem do przodu. Zdjęcia z dzieciństwa mam zresztą mam z przed roku tylko wtedy to miejsce było na tyle zamglone ,że ciężko cokolwiek wyczytać
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wrzuć te co masz , zarówno wcześniejsze jak i ostatnie , może da rade coś zobaczyć
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawić kondycję praktycznie od zera

WHEY premium