SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zerwane wiązadła w kolanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć wszystkim. Mam 17lat. na wakacjach podczas meczu piłki nożj=nej zerwałem wiązadła krzyżowe w lewym kolanie. przeszedłem już artroskopie i teraz czekam na 2 zabiego.chciałbym się dowiedzieć czy ktoś miał juz problemy z tego typu urazem i czy doszedł do pełnej sprawności.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
moj kumpel niedawno to mial i juz mial jedna operacje a za rok druga, i specjaliswcie mowia ze co najmniej 1,5 roku przeryw, prze***ane ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Kolaga miał zewane ścięgna i uszkodzoną łękotke, miał robione dwie operacje. Po roku znowu gał w skłosza i trenował na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
czesc. tez miałem zerwane więzadła przednie krzyzowe.to jest wogóle trzeci raz bo sa to powikłania po pierwszym naderwaniu więzadła krzyżowego.miałem artroskopie i bede miał operacje.wydaje mi sie że noga już niegdy w zyciu nie bedzie taka sprawna jak kiedyś ale zobaczymy ;). jeżeli chciałnbys sie czegoś dowiedziec to pisz na nr gg 8266168. pozdrawiam
1

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
jak pierwszy raz byłem u lekarza stwierdził naderwaie więzadła bocznego,wsadzili mi noge w gips na 3 tyg i wydawało sie że jest wszystko dobrze (do czasu), przy zwykłym biegu (sprint) sie przewróciłem i zerwałem więzadła nie wiadomo jakie,noga w gips na 2 tyg i również sie wydawało że jest wszystko ok ale jednak nie bo przy graniu w piłke znowu ta sama kontuzja.za trzecim razem już była artroskopia i stwierdzili zerwanie więzadła przedniego krzyżowego.mysle że więzadła nie zrosły sie od początku dobrze dlatego bedzie operacja. pozdrawiam ;)

misiek

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21

rafak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
nie mam nic wspolnego ze sportem :) ale pisze bo dzisiaj na wfie mialam "wypadek" i mi cos strzelilo w kolanie... prawie 2,5 roku temu we wakacje sie to zaczelo jak bieglam i zle mi sie noga postawila.. bylam u ortopedy o powiedzial ze mam tylko mocno potluczone kolano... 3 miesiace poznij w szkole na wfie znowu mi sie to stalo i poszlam juz do innego lekarza... on mi wyciagla krew z kolana, na rtg wyslala a nie tak jak tamten facet :/ no i noge do gipsu.....powiedzial ze mam zwichniety staw kolanowy....
dzisiaj znowu to samo... nie moge nogi wyprostowac bo mnie boli... facet od wfu mi mowil ze moge miec cos z wiezadlami.....
masakra..... i sie wlasnie chce co nieco dowiedziec...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1
Ja teraz mam zerwane więzadła tylne... boli jak cholera ;/ też czeka mnie artroskopia. Mam tak po meczu siatki ... chodziłam do lekarzy od kwietnia i żaden nie potrafił określić, co mi jest... ;) Teraz udałam się prywatnie i już . Ale do siatkówki już chyba nie wrócę. ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Fajnie, a teraz sprawdź datę ostatniego posta. Po co robić śmietnik w dziale?
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCZY

Następny temat

Włosy-nadal problem! :(

WHEY premium