SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zerwana klata

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
W maju 2015 zerwalem sobie klatke i zostalo mi po tym doslownie pol klaty, naprawde brzydko to wyglada zwlaszcza kiedy odwodze rece do tylu. Klatka po zerwaniu bardzo szybko sie wyleczyla po miesiacu z hakiem moglem juz cwiczyc i do dzis nie ma zadnych problemow. Wiecie może czy po tak dlugim czasie można robic jakies operacj, ktore przywroca mojej klacie normalny wyglad? Na zdjeciu to nie moja klata jakby co, ale znalazlem fotke w internecie, na ktorej jest klata kotra wyglada identycznie co moja.





Zmieniony przez - azizzz w dniu 2017-11-25 00:38:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tak nie moją klatka ale wyglada identycznie, nie rozumiem takiego podejścia, ocence moją sylwetekę ale to nie jest moja tylko podobną znalazłem.
Trzeba było od razu lecieć do lekarza i zrobić z tym porządek a nie po 2 latach
wszytsko jest mozliwe, oderwą przyczepy i dadzą w odpowiednie miejsce. Ale skontaktuj się z lekarzem kazdy przypadek jest inny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
azizzz
zerwalem sobie klatke i zostalo mi po tym doslownie pol klaty, naprawde brzydko to wyglada zwlaszcza kiedy odwodze rece do tylu.


nie miałeś przeprowadzonej rekonstrukcji ścięgna mięśnia piersiowego większego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
BPL-G
azizzz
zerwalem sobie klatke i zostalo mi po tym doslownie pol klaty, naprawde brzydko to wyglada zwlaszcza kiedy odwodze rece do tylu.


nie miałeś przeprowadzonej rekonstrukcji ścięgna mięśnia piersiowego większego ?


Nie, nie mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
anubis84
Tak nie moją klatka ale wyglada identycznie, nie rozumiem takiego podejścia, ocence moją sylwetekę ale to nie jest moja tylko podobną znalazłem.
Trzeba było od razu lecieć do lekarza i zrobić z tym porządek a nie po 2 latach
wszytsko jest mozliwe, oderwą przyczepy i dadzą w odpowiednie miejsce. Ale skontaktuj się z lekarzem kazdy przypadek jest inny.


Nie polecialem odrazu do lekarza bo nie wiedzialem, ze to zerwanie. Zorientowalem sie dopiero po paru miesiacach, ze klata jest zerwana. Na poczatku myslalem, ze to jakies naciagniecie albo male naderwanie bo w 2015 mialem tylko rok stażu i ogolnie male doswiadczenie. Bylem wtedy dosyc mocno zatluszczony wiec nie bylo widac ze klata ma inny ksztalt dlatego myslalem ze to zwykle naciagniecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
azizzz


Nie polecialem odrazu do lekarza bo nie wiedzialem, ze to zerwanie. Zorientowalem sie dopiero po paru miesiacach, ze klata jest zerwana. Na poczatku myslalem, ze to jakies naciagniecie albo male naderwanie bo w 2015 mialem tylko rok stażu i ogolnie male doswiadczenie. Bylem wtedy dosyc mocno zatluszczony wiec nie bylo widac ze klata ma inny ksztalt dlatego myslalem ze to zwykle naciagniecie


dlatego jak są problemy to korzysta się ze specjalisty a nie samemu się próbuje leczyć czy poprzez neta
byłeś z tym w ogóle u lekarza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
Nie byłem bo przy cwiczeniach ta klata mi w ogole nie przeszkadzala, po 1,5 miesiaca moglem juz cwiczyc i do dzis zadnych problemow z ta klata nie ma. Jedyne co mi przeszkadza to wyglad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To nie jest kwestia tylko wyglądu ale i braku funkcji wynikającej z zerwania , oczywiście można funkcjonować w pewnym stopniu za pomocą poprzez inne mięśnie ale z czasem mogą zacząć pojawiać się problemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
Do jakiego lekarza powinienem pojsc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ortopeda, od siebie mogę polecić przy tego typu urazach:
http://irmirai.pl/uslugi-ortopedyczne/centrum-leczenia-patologii-sciegien-i-miesni/




Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-11-25 19:23:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 155 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6903
Dzieki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pod lewą łopatką

Następny temat

Wacek odmówił posłuszeństwa

WHEY premium