SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejscie poniżej 12 body fat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Witajcie. Postaram sie napisac krotko i zwiezle. Redukuje od 3 miesiecy, zszedlem z 87 do 78kg, aktualnie podobno mam jakies 11-12bf chodz mysle ze wiecej. Aktualnie przystopowala mi redukcja. Mam sporo fatu na dole brzucha w okolicy klaty i u gory ramion.
Wiek 25
Obwod pasa 80.5
Ramie 39
Udo 61
Trzymam 2400-2500kcal 200B 60T reszta ww
Trenuje:
3x trening silowy FBW
2x cardio po treningu silowym 20-30min
1x10kg biegu
staram sie robic 10tys krokow dziennie
to na tydzien.
Moje pytania: 1. Czy dam rade zejsc do tych powiedzmy 9-10bf zrzucic reszte tluszczu(nigdy nie zrobilem takiej redukcji na tym poziomie co teraz konczylem pierwsza) 2. Czy ucinac jeszcze kalorie w dol? Moj bilans zerowy to +-3000
3. Suplementy ktore stosowalem to tylko Whey i Witaminy. Planuje dodac omege 3 i yohimbine i czy to dobry pomysl.
Pisane na szybko bo jedno mi sie juz skasowalo przez danie procentow!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
A czy ta ketoza przewiduje jakies odstepstwa, cheaty? Ile trwa ponowny powrot na ketoze gdy zepsuje dzien i zjem np 200 wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
napisze Ci co ja bym zrobil patrzac na Twoja sylwetke.

kalorie zostawiam, zmianiam tylko proporcje makro i wchodze na ketoze. do tego zapominam o cardio i te sesje zamieniam na metabolike czyli interwaly, hiit, tabata, kompleksy sztangowe. do tego dorzucilbym joszke przed treningowo i nie ma bata ze nie zejdzie do tych 8%

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
A podal bys mi jakis artykul jak wejsc na ta ketoze bo powiem Ci ze nigdy sie tym nie interesowalem a ilu ludzi w internecie tyle roznych opisów :) Masz jakas sprawdzona joszke bo nigdy nie kupowalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627073
A jakie w ogóle masz cele? Dlaczego chcesz zejść tak nisko z bf? Jednocyfrowe to już mało zdrowo. Występujesz, chcesz występować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mysle ze robi to dla samego siebie i doskonale to rozumiem. nie trzeba wchodzic na scene by stawiac sobie takie cele "do lustra", taki to juz sport.

a do autora - joszka sprawdzona jest z wxn, apollo, primaforce

ketoza to ketoza,schemat jest jeden. schodzisz z weglami do maks 30g dziennie (glownie z warzyw), natomiast bialko trzymalbym ciut nizej, tak w okolicach 1.6-1.8g/kgmc, a reszte kcal uzupelnisz tluszczami.

tylko jak teraz byles na wiekszej podazy wegli to nie schodz z nimi z dnia na dzien do tych 30,tylko zrob to w okresie ok 2 tyg stopniowo darzac do tej wartosci.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Nie wystepuje ale moze kiedys chodz jaki sens i szanse naturalnie. Chcialem zrobic to dla siebie sprawdzic czy z moja budowa mogl bym kiedys sprobowac sceny, poza tym mysle ze mam jeszcze sporo fatu i chce osiagnac cos wiecej niz z ostatniej redukcji bo jak znow skoncze w takim momencie gdzie nawet nie widze dokladnie brzucha to w koncu siadzie mi psychika i odwroce sie od tego sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no to z mojej strony poznales strategie dla osiagniecia Twojego celu. mozesz tez pojsc w schemat z weekendowymi ladowaniami, ale to juz od Cb zalezy

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
A ile czasu na tej ketozie mam byc. Bo jak mam schodzic 2 tygodnie to ile byc na 30w i jak z tego pozniej wyjsc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
w Twoim przyoadku do osiagniecia celu poniewaz nie zajmie Ci to dlugo jak sie porzadnie przylozysz. wychodzisz z ketozy z dnia ja dzien, po prostu wchodzisz na swoje 0 kcal z nowym makro pod mase. filozofii tu wiekszej nie ma. aktualnie masz ok 290g ww w diecie wiec utnij je do 150g, w kolejnym tyg do 75g i nast tyd juz ketoza na 30g. oczywiscie ucinajac ww podbijaj tluszcze zeby zachowac ta sama kalorycznosc.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Tak zrobie. Ciezko bedzie bo dobrze trzeba bedzie pomyslec nad dziennym jadlospislem. Mam jeszcze tylko kilka pytan i jade na zakupy po wieprzowinke boczek i orzechy :P
Czy moge sniadanie jesc pozno jak do tej pory tzn np o 12.
Czy moge zejsc malo posilkow czyli 3.
Zachowanie ze jem po treningu tam np do 1.5godziny zostaje?
Czy ogolnie ma byc zachowane kcal i makro w ciagu dnia i bedzie OK?


Zmieniony przez - Ashow w dniu 2018-06-04 11:59:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Ashow
Tak zrobie. Ciezko bedzie bo dobrze trzeba bedzie pomyslec nad dziennym jadlospislem. Mam jeszcze tylko kilka pytan i jade na zakupy po wieprzowinke boczek i orzechy :P
Czy moge sniadanie jesc pozno jak do tej pory tzn np o 12.
Czy moge zejsc malo posilkow czyli 3.
Zachowanie ze jem po treningu tam np do 1.5godziny zostaje?
Czy ogolnie ma byc zachowane kcal i makro w ciagu dnia i bedzie OK?



Zmieniony przez - Ashow w dniu 2018-06-04 11:59:16


mozesz zjesc pozniej sniadanie, nic sie nie stanie. ilosc posilkow w ciagu dnia to tylko i wylacznie Twoja sprawa, ich ilosc nie bedzie warunkowac osiagniecia Twojego celu. jak najbardziej mozesz posilek po treningu zjesc te godzinke, poltorej po.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje

Wiecej