SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zejscie poniżej 12 body fat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Chyba wszystko juz wiem, czuje wyzwanie. Na pewno napisze Ci jak poszlo za jakis czas, moze wczesniej jesli bede mial jakies pytanie. Wydaje mi sie ze mam duzo wody pod skora ale moze mi sie wydaje. Dzieki za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wejdziesz na ketoze to i woda szybko zniknie spod skory. czegos nie wiesz pytaj w tym temacie. powodzenia.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
To od razu mam jedno pytanie co do kofeiny, cytruliny, przedtreningowki i sera zoltego. Moge to wszystko brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tym serem zoltym w zestawieniu mnie rozwaliles na lopatki haha tak, wszystko mozesz, jak najbardziej. sery staraj sie wybierac te dobrej jakosci, jak chociazby mozzarella.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
No i pamiętaj, że skoro będziesz na wysokich tłuszczach, to nie znaczy, że masz teraz skupić się na maśle, smalcu i boczku...są inne tłuszcze https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html#post1
Przy Twojej sylwetce wejście w ketozę może okazać się korzystne, natomiast nie dla każdego stan ketozy jest dobry, dlatego obserwuj organizm. Początku mogą być różne - bóle głowy, niektórzy mają biegunki, bóle brzucha, często powodem tego jest duża ilość tłuszczy.
Warto byłoby przed ketozą wykonać badania kontrolne:

- morfologia,
- CRP/OB,
- cukier,
- TSH,
- mocz,
- pełny lipidogram,
-próby wątrobowe.

Powyżej dostaniesz od rodzinnego.

- ft3,
- ft4.

Powyżej prywatnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
Postaram sie zrobic badania. Niektore z tych chyba sa w porzadku bo oddaje krew i jak cos nie tak to dzwonia. Tluszcze bede mial rozne, troszke juz interesuje sie dieta i treningiem. Na razie drugi dzien na 150B 142T 150W. Jem 3 posilki po 800 kcal. Dziwnie sie czuje z taka iloscia jedzenia na talerzu gdzie mam z 300-400g jedzenia do 1kg owsianki wczesniej :) zobaczymy, od pon. zejde do 75w a pozniej do 30.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 93 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6582
A czy ta ketoza przewiduje jakies odstepstwa, cheaty? Ile trwa ponowny powrot na ketoze gdy zepsuje dzien i zjem np 200 wegli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje

Wiecej