SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zegarek z gps do biegania i codziennego użytku?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2441

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
A gear s3 ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co u Ciebie znaczy mała aktywność? Jeśli to co sobie wyobrażam to nawet przeciętny Chińczyk jak garett może się sprawdzić. Czego oczekujesz od takiego smartwatcha konkretnie? Jak ma działać i co mierzyć ? To tylko gadżet, który w zależności od ceny wnosi to czego oczekujemy, wiec nie ma się co doktoryzować ze smartwatchy. Osobiście jak Lucyna polecam garmina, vivoactiv konkretnie.
PS. Na branżowych stronach i na yt znajdziesz w pyte recenzji.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
chciałbym GPS ktory zapisze ile.km przebiegiem jakim tempem oraz mierzenie tętna na bieżąco żeby to było dokładne.. zastanawia mnie jak takie chińczyki to robią.. czy dokladnie... poza tym tętno GPS to najważniejsze dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kubaohio
chciałbym GPS ktory zapisze ile.km przebiegiem jakim tempem oraz mierzenie tętna na bieżąco żeby to było dokładne.. zastanawia mnie jak takie chińczyki to robią.. czy dokladnie... poza tym tętno GPS to najważniejsze dla mnie


Osobiście bym szła w zewnętrzny pulsometr (opaska na klatę), nie w dane z nadgarstka. Wbudowany pulsometr pokaże szopki, niemiarodajne zupełnie. Pytanie po co Ci smartwatch gdy "endozmodo" za free pokaże to samo, po co Ci wiedzieć jakieś strefy tętna na poziomie basic? Oblookaj jeszcze markę suunto. Wiem ze kiedyś były szopki w synchronizacji z pingwinem (Linux) ale tera to chyba na wszystkie platformy kompatybilni są. Nie ma co przewyższać formy nad treścią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
czyli tętno z nadgarstka nie zawsze jest wiarygodne tak ? kusi mnie ten gear s3 od samsunga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kubaohio
czyli tętno z nadgarstka nie zawsze jest wiarygodne tak ? kusi mnie ten gear s3 od samsunga


Takie moje doświadczenia przynajmniej, ze nie. Samsung znana marka ale poczytaj co ludzie piszą, bo sporo znajdziesz. Przy wyborze smartwatcha szacowalabym wypadkowa ceny do tego co oferuje, zwróciłabym tez uwagę czego realnie potrzebuje tera i w przyszłości i jak wyglada możliwość synchronizacji danych z komórka/kompem - czy producent oferuje Appke na kompa, jak ma się to do synchronizacji z endo, strawa i tym podobnymi. I czy zaczynajac naprawdę potrzeba mi wiedzieć w jakiej strefie tętna się poruszam. W przedziale 1000+ wybór jest ogromny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33074 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Ja mam mi band 2 i tutaj te pomiary tętna to tak z przymrużeniem oka trzeba brać , ale jako gadżet do powiadomień to fajny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 155
czyli nie pokazuje z dokładnością tętna ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33074 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Kubaohio
czyli nie pokazuje z dokładnością tętna ?
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tak jest chyba z większością tego typu sprzętów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy z masą własnego ciała do oceny i poprawy

Następny temat

Przedramiona lub palce

WHEY premium