sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po siłowni, o siłowni

Dodaj odpowiedź

Zegarek klasyczny czy smartwatch

Wysłana -
Początkowo zastanawiałem się nad takim zegarkiem od firmy Adriatica
http://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Adriatica_A119152B3QF_A119152B3QF-10861.html
Jednak wpadł mi w oko również taki smartwatch Fossila:
http://www.ceneo.pl/47157103
I tak się poważnie zastanawiam czy nie dołożyć i sobie takiego nie kupić. Co o tym sądzicie? Warto?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zależy od tego czego oczekujesz. Jeśli lubisz gadżety, bajery i nowinki technologiczne, to bierz smatwatcha, a jeżeli chcesz mieć po prostu elegancki zegarek do odczytywania godziny, to bierz Adriatica.

Jeśli kierować się wyglądem, to mnie bardziej podoba się smartwatch.
Wysłana -
Kolega już dobrze podsumował, idziesz gdzieś na wesele jakieś spotkanie itp to klasyczny zegarek na pierwszym miejscu, chcesz go używać na codzien to bierz fosila
Wysłana -
Mi się równiez podobały kiedyś smartwatche i chciałam nawet kupić taki zegarek dla męża. Potem jednak poczytałam sobie rózne tematy na forach komputerowych i o zegarkach. I jednak takie zegarki nie są do konca polecane. Ich wykonanie jest takie sobie, po dwóch latach mogą się popsuć ( tak jak telefony). Dobry zegarek solidnej firmy będzie za to zakupem na długi czas. Tak więc ostatecznie kupiłam męzowi zegarek Bulovy:

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-06-19 20:39:13
Wysłana -
Bo mechanizm to mechanizm i jest trwały, a elektronika, to wiadomo. Poza tym im więcej tej elektroniki i innych bajerów tym więcej rzeczy do zepsucia się.
Wysłana -
Się mogą popsuć ale się nie psują, ja mam nawet jakieś goowno za 20 zł i działa, kilka casiosów, timexów i nie ma żadnego problemu.
Wysłana -
Ja wolę klasyczne zegarki, ale mój facet chciałby dostać smartwatch. Tutaj reg forum widziałam kilka ciekawych propozycji, tylko nie wiem co mu w końcu zamówić. Polecacie jakąś konkretną firmę?

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-06-20 08:18:48
Wysłana -
Np timex
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź