SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zegarek Sportowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1122
Witam trenuje Kickboxing/K1 chodzę biegać oraz robię treningi wytrzymałościowe czy w monitorowaniu mojego wysiłku/treningów przyda się zegarek Polar M430? czy raczej przy takich aktywnościach te zegarki się nie sprawdzają raczej tylko bieganie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Jeśli potrzebujesz coś do treningu k1, lub jakiejkolwiek innej SW to lepszy będzie pulsometr z pasem na klatkę piersiową + odbiornik (nawet smartfon). Na nadgarstku może być po prostu niewygodny w użyciu z rękawicami, a w niektórych sytuacjach nawet niebezpieczny. Choć do biegania to takie urzadzenie jak najbardziej spoko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1122
bardziej chodzi mi o monitorowanie mojego wysiłku podczas treningów obwodowych/biegania/pływania czy też na siłowni. Wiadomo podczas treningu SW gdzie boksujesz itp to się nie sprawdzi nie wygodne. Ale chodzi mi czy przy treningu obwodowym/crosfit zegarki tego typu się sprawdzają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1736
sycu
bardziej chodzi mi o monitorowanie mojego wysiłku podczas treningów obwodowych/biegania/pływania czy też na siłowni. Wiadomo podczas treningu SW gdzie boksujesz itp to się nie sprawdzi nie wygodne. Ale chodzi mi czy przy treningu obwodowym/crosfit zegarki tego typu się sprawdzają

Może i się sprawdzi ale czy to jest warte? Jak jesteś zawodowcem to tak, ale jak nie to myślę, że nie warto kupować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 659 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74921
Z tego co kiedyś czytałem o polarach, które mierzą tętno z nadgarstka, to zaniżały średnio o 10 uderzeń, czyli zamiast np. 174, miałeś 164, generalnie mniej dokładny pomiar niż z paska. Może coś się zmieniło, ale ja i tak bym brał z paskiem, tylko zdaje się coraz mniej jest takich modeli.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Oczywiście, że się sprawdzają. Możesz kontrolować strefę tętna w jakiej pracujesz osiągając maksimum z treningu. Mój trener każdemu kto planuje poważniej zająć się SW poleca inwestycje w pulsometr, nawet najprostszy. Jeśli tylko masz miejsce w budżecie na taką inwestycję to jak najbardziej dobry pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Ja używam tomtom multisport kardio, z gpsem i mierzący puls z nadgarstka. Jakąś pomocą w monitorowaniu aktywności służy, chociaż dużo bardziej przy bieganiu /pływaniu/rowerze niż przy innego rodzaju treningu. Ja kupowałem bardziej pod kątem turystyki i zapisu tras.


Zmieniony przez - PITTT w dniu 2018-02-19 05:59:25

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia

Następny temat

Pierwszy worek bokserski.

WHEY premium