SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zeby!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej, co zrobic, zeby nie stracic w walce zebow?
Wiem wiem - uniki. Ale jak juz dostane...?
Szkoda byloby stracic...

Pozdrawiam

"Tear the map & Shoot the sign..."
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko, z aparatem na zebach chociaz sie grozne wyglada :)
WESOLYCH SWIAT

"Tear the map & Shoot the sign..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Pozbierac je , niekoniecznie jak dostaniesz w dziaslo to odrazu je stracisz - no chyba ze dostaniesz taka latare ze ho ho. Moze jakis ochraniacz jak solo ?

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1634 Wiek 12 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6885
Kup sobie szczeki gumowe takie jak maja bokserzy na gorne zeby podajze kosztuje 8zł

"Nasze codzienne życie jest nieustannawalką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

"Najpierw pozywane są kompanie tytoniowe za to, że ludzie zachorowali na raka płuc; Pózniej bary szybkiej obsługi za otyłość; Myślę, że mogę pozwać Budweiser'a za wszystkie te brzydkie kobiety, z którymi się przespałem."

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ochraniacz na zęby.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje!
Macie po sogu.
W sklepach sportowych, tak? Sa jakies rozmiary?

"Tear the map & Shoot the sign..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
W sklepie sportowym rozmiarów chyba nei ma ja moja kupiłem potem do gorącej wody wsadziłem i się dopasowałą do mojej szczęki

--CZŁONEK MAFII SFD--
Wiedza jest przekleństwem
Pozdrowienia dla ambitniaków
Champion

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
hehehe przestrzegam wszystkich wojownikow przed najwieksza glupota jaka mozna zrobic = pozwolić sobie założyć na zęby aparat ortodontyczny !! ))HIEAHIEHIAE po pierwsze eliminuje mi to gumową szczęke bo chyba nie wejdzie:) , a po drugie ostanio jak na treningu dostalem lokcia w twarz to moja warga od srodka jest poprostu potargana ;))))

No need to argue, time to fight!!!

Hope for the best, prepare for the worst...

I found out why people laugh. They laugh because it hurts...because it's the only thing that can make it stop hurting.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4421 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
cóż Damianie, trzeba dokonac wyboru

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10877
jeśli chodzi o rozmiary szczęk to są junior i senior np: Rucanora.

boro66

boro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1634 Wiek 12 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6885
Damian kurde a mi rodzice chcą założyć aparat ! włąśnie sie tak zastanawiąłem co jak dostane w morde teraz już znam swojąprzyszłość trudno

"Nasze codzienne życie jest nieustannawalką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

"Najpierw pozywane są kompanie tytoniowe za to, że ludzie zachorowali na raka płuc; Pózniej bary szybkiej obsługi za otyłość; Myślę, że mogę pozwać Budweiser'a za wszystkie te brzydkie kobiety, z którymi się przespałem."

"Nasze codzienne życie jest nieustanna walką z przeciwnościami losu"- Masutatsu Oyama

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
Zęby wypaść nie powinny mimo że przerazisz sie jak bardzo sie ruszają przy aparacie, jedyny mankament to wygląd warg po uderzeniu (nawet niezbyt mocnym)pociesz sie tym ze bedziesz piekniejszy (chyba ze ktos cie dopadnie podczas noszenia) ))

No need to argue, time to fight!!!

Hope for the best, prepare for the worst...

I found out why people laugh. They laugh because it hurts...because it's the only thing that can make it stop hurting.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skuteczność low-kicków

Następny temat

purpura dla Karola

WHEY premium