SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdrowy torcik na śniadanie/deser by aklord

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24871
Zdrowy torcik idealny na deser czy śniadanie

Składniki:

Ciasto:
2-3 jajka
60g zmielonych płatków owsianych
40g odżywki WPC
łyżeczka proszku do pieczenia
50-70g mleka
1 całe jabłko
słodziwo (u mnie słodzik)

Nadzienie:
250g twarogu chudego
20g odżywki WPC (może być również dobrze kakao czy kawa)
słodziwo
cynamon

Przygotowanie:
Białka oddzielić od żółtek i ubić na pianę. Do białek dodać żółtka i wymieszać na niskich obrotach. Wymieszać wszystkie suche składniki i dodać do masy jajecznej. Mieszać na niskich obrotach do połączenia składników. Na tarcze o grubych oczkach zetrzeć całe jabłko i dodać do ciasta. lekko wymieszać. Piec ok 30 min na 180* (zależy od piekarnika). W tym czasie wymieszać wszystkie składniki na nadzienie. Placek ostudzić i przekroić na trzy części, podzielić nadzienie i poprzekładać części ciasta. Ja dałem na wierzch trochę dżemu i migdały prażone. Na koniec najlepiej włożyć na ok godzinkę do lodówki.
Wartości:
1046 kcal
B:123g
T:31g
W:80
Ciasto super smakuje jak normalne, jabłko starte dodane do cista nadaje posmak i wilgotność ciasta. Smacznego












Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94065 Napisanych postów 363905 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667500
mam co juz w weekend robić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Trzeba wypróbować zwycięzki przepis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 349
fajne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 466
Ciasto zrobione :) Polecam każdemu, bo jest kozackie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 466
Ciasto zrobione :) Polecam każdemu, bo jest kozackie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ja postaram się też zrobić niedługo
wrzucać foty jak ktoś zrobił!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 466
Wrzucił bym, ale już zjedzone :P i nie ma czego robić fot. Wyglądało dokładnie jak na zdjęciach powyżej, tylko bez dodatków na górze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 349
poleciało w eter to na talerzu )))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 324 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2260
Szykuje sie niedzielne pieczenie.
Sog :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lody Ryżowe Na Kozim Mleku Z Masłem Orzechowym I Owocami+Gorzka czekolada

Następny temat

Lody orzechowe

WHEY premium