SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdrowie ,trening

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Witam od jakiegos czasu czuje bol z prawej strony brzucha , rwanie takie - glownie przy wyskoku czy jak atakuje grajac w siatkowke . Po intensywnym meczu jest jeszcze gorzej bo boli przy dotykaniu czy spinaniu miesni w brzuchu . Bol mija po 4-5 dniach , do momentu gdy nie zagram meczu - co to moze byc , co o tym myslicie ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21746 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Uraz/kontuzja/naderwanie/naciągnięcie. Trudno określić, trzeba zdiagnozować/wyleczyć.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Trzeba zdiagnozować żeby móc to stwierdzić , podobne dolegliwości mogą pochodzić np. ze strony mięśnia biodrowo-lędźwiowego a dokładnie całej sekwencji mięśniowo-powieziowej. Ból występuje w jakiś innych sytuacjach gdzieś w ciągu dni , czy tylko siatka go nasila ? Inne objawy lędźwie , biodro, pachwina ? Jak to wygląda przy rozciąganiu ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 57
Jakiś czas temu miałem problemy z odcinkiem lędźwiowym l5-s1 chodziłem do fizjoterapeuty i zostało to wyleczone , dodatkowo czuje pieczenie jak gram w lewej łydce czasem ale najgorsze jest to ze nie mogę zaatakować bo czuje te rwanie w brzuchu, ostatnio byłem u fizjoterapeuty i pani mi pomogła ale skoczyłem i znowu takie rwanie. W ciagu dnia bardzo tego nie czuje, chyba ze mocno wygne sie do tyłu to tak .


Zmieniony przez - Mateusz12345@ w dniu 2018-03-07 22:03:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Może więc warto odpuścić granie na jakiś czas, wybrać się na kilka porządnych wizyt do fizjo i po prostu popracować nad sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jakiś czas temu miałem problemy z odcinkiem lędźwiowym l5-s1 chodziłem do fizjoterapeuty i zostało to wyleczone , dodatkowo czuje pieczenie jak gram w lewej łydce czasem ale najgorsze jest to ze nie mogę zaatakować bo czuje te rwanie w brzuchu, ostatnio byłem u fizjoterapeuty i pani mi pomogła ale skoczyłem i znowu takie rwanie. W ciagu dnia bardzo tego nie czuje, chyba ze mocno wygne sie do tyłu to tak .

ruch nasila, problem z L-S , pieczenie na łydce , ciągniecie wszystko to jest prawdopodobnie ze sobą powiązane i wymaga dalszej terapii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do jakiego lekarza?

WHEY premium