SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdrowie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
Witam jestem po 6 tygodniach na Cidotestonie (Enan) 250mg co 5 dni, teraz przerzuciłem sie na propka 100mg co 2 dni, i ogólnie chodzi o to że od ponad tygodnia cały czas jestem trochę przyziębiony, nie mam temperatury, tylko delikatny katar i mały ból gardła cały czas biore jakies gripexy i witaminki i w dodatku zrobiłem morfologie krwi, cukier wszystko w normie wychodzi że jestem zdrowy jak byk jednak coś jest nie tak spotkał sie ktoś kiedyś z takim czyms ? bardzo mnie to irytuję ponieważ nie mogę dać z siebie wszystkiego na treningach, od ponad tygodnia siedze w domu i probóje sie doleczyc i nie wychodzi :
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
neevsky
Masz może więcej info na ten temat?




http://m.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130122/REGION/130129900

Rozprzestrzeniło sie na cała PL.Trzeba uważać.W centrum przychodnie przepełnione.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 533 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4074
przeziębionko musisz przeczekać, jak nie masz stanu zapalnego, gorączki, to możesz ćwiczyć, ale wiadomo jak się wyczerpiesz to trudniej będzie zaleczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
odpuszczę sobie jutrzejszy trening wiem że te pytanie jest troche niedorzeczne ale strasznie mnie to denerwuje bo próboje od ponad tygodnia z tego wyjsc i nie moge..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Zależy jak się czujesz. Znaj swój organizm a on powie Ci kiedy masz ćwiczyć a kiedy nie. Lepiej przeczekać te parę dni, wychorować się i potem zdrowym dalej atakować.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 276 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3360
no własnie czuję ze jest coś nie tak, odpuszcze sobie chyba jutrzejszy trening, to mój pierwszy cykl na igłach może to też ma zaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
zbliża się okres gdzie łatwo się przeziębić, atakuj standardowymi sposobami witamina C, czosnek, płucz gardło wodą z sola i przejdzie. Te gripexy to ładnie tylko wyglądają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
wrzuc ze 2-3g wit c na noc, gram aspiryny, wysmaruj sie jakims amolem i do wyra
musisz sie wygrzac
na wrzucie to stanardowa procedura z takimi stanami

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668765
tak jak szczur,ja do tego jeszcze czosnek daje i rutinoscorbin i wsio

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
3x ed 500mg paracetamol + 500mg aspiryna.
3x ed Otrivin spray + inhalacje.
Orofar niebieski.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668765
niebieski mój ulubiony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Czekałem na Ciebie albo flexa bo nie pamiętałem, który to z Was

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta 10mg

Następny temat

pilna sprawa TREN

WHEY premium