SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Zdrowie

Wysłana -
Teodorrr
A ja slyszalem, zeby prolke dopiero zbijac jak jest 2x ponad norme, a estro musi zostac wyzsze bo dziala proanabolicznie.

Jakbym chcial zbadac testa, estro I prolke, to wiadomo zastrzyk przed snem, badanie rano. A jak z sexem I trawa? Ma jakis wplyw pewnie

Seks na pewno nie wiem jak trawa bo nie jaram
Wysłana -
Czyli ile sie wstrzymac przed badaniem? Dzien, dwa?
Wysłana -
A nie lepiej zbadać, jaką masz prolkę robiąc to, co normalnie robisz? Czyli jak np. od seksu dnia poprzedniego trochę wzrośnie, to chyba lepiej znać taki poziom, a nie poziom prolki w nienaturalnym trybie ascezy?

Niezbijanie prolki, jeśli jest do 2 x ponad normę? Coś Ci się chyba pomyliło, co najwyżej o estrogenie tak się mówi. Nikt zdrowy nie ma tak wysokiej prolki, najwyżej lekko podwyższoną. Zdecydowanie trzeba zbijać.
Wysłana -
Teodorrr
A ja slyszalem, zeby prolke dopiero zbijac jak jest 2x ponad norme, a estro musi zostac wyzsze bo dziala proanabolicznie.

Jakbym chcial zbadac testa, estro I prolke, to wiadomo zastrzyk przed snem, badanie rano. A jak z sexem I trawa? Ma jakis wplyw pewnie

oni tez potwierdzali fakt ze wybite estro dziala anabolicznie jednak gosc zadal podstawowe pytanie: co wolisz, trzymac estro ponad norme i zdobyc dodatkowo w roku dzieki niemu 300g miesnia czy byc o 300g miesnia mniejszym ale bez powiklan od wywalonego estro w przyszlosci? dla nnie odp prosta.

a co do trawy, to sam jaram jak smok od wielu lat i moge Ci powiedziec ze na pewno trawa trzyma prolke w normie, ale jak to dziala nie wiem, cos podajze z wychwytem dopaminy
Wysłana -
czellista
Teodorrr

oni tez potwierdzali fakt ze wybite estro dziala anabolicznie jednak gosc zadal podstawowe pytanie: co wolisz, trzymac estro ponad norme i zdobyc dodatkowo w roku dzieki niemu 300g miesnia czy byc o 300g miesnia mniejszym ale bez powiklan od wywalonego estro w przyszlosci? dla nnie odp prosta.

a co do trawy, to sam jaram jak smok od wielu lat i moge Ci powiedziec ze na pewno trawa trzyma prolke w normie, ale jak to dziala nie wiem, cos podajze z wychwytem dopaminy

Mam dokładnie to samo zdanie odnośnie estro.
Wysłana -
Jaak widac kazdy ma inne podejscie, jakis swoj sposob. Jedni radza tak, drudzy inaczej. Wiec wychodzi na to, ze jezeli chodzi o zdrowie najlepiej trzymac w widelkach?
Wysłana -
Tak, chyba, że zależy Ci na moiażdżycach i innych takich to olać poziom estro, ogień dopóki nie ma Gino
Wysłana -
Teodorrr
Wiec wychodzi na to, ze jezeli chodzi o zdrowie najlepiej trzymac w widelkach?

normy po cos istnieja
Wysłana -
A znam wielu dzikow co zbijaja dopiero przed odblokiem, wiec jak widac nie boja sie :P
Wysłana -
Gdzieś widziałem w jakichś filmikach z USA, że podstawowe testy estrogenu są niepoprawne i zawyżają jego poziom i lepiej jakieś inne robić. Kojarzy ktoś ten temat i wie, o co chodzi?
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź