sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

Zdrowe ładowanie węglowodanami:-)

Wysłana -
Jak w temacie planuje zrobić ładowanie węglowodanami. Zawszę robiłem cheata ale kończyło się opychaniem słodkim. Więc potrzebuję jakieś fit smaczne przepisy myślałem nad plackami ziemniaczanymi i nalesnikami na pamie i mąkach razowych. Makaronem z truskawkami. Szukam ale nie ma aż tak ciekawych rzeczy. Więc jakby ktoś miał jakieś fajnie przepisy byłbym wdzięczny
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
W całym dziale tego jest pełno, np wczoraj gdzieś mi przeleciała pizza na spodzie ziemniacznaym
Wysłana -
Dania z ziemniakami, makaronem , płatki itd. Tu już ogranicza nas własna wyobraźnia .
Wysłana -
Zrobię naleśniki i placki ziemniaczane, makaron z owocami i trochę słodyczy z małą zawartością tłuszczu tylko ciężko na takie trafic:-/ . Kiedyś próbowałem zrobić naleśniki na mące żytniej to mi puchły na patelni
Wysłana -
To zrób z pszennej razowej , wychodzą idealne .
Wysłana -
wczoraj z owsianej robiłem ok 8 wyszło 100g mąki owsianej 2 jaja 300 ml mleka 30g rozpuszczonego masła klarowanego. Do tego farsz 500g mięsa z szynki z passatą, mieszanka meksykanska z puszki, ser zółty i plasterek boczku taki z biedronki cieniutkie plasterki i wytopiłem je na patelni

Wysłana -
anubis84
wczoraj z owsianej robiłem ok 8 wyszło 100g mąki owsianej 2 jaja 300 ml mleka 30g rozpuszczonego masła klarowanego. Do tego farsz 500g mięsa z szynki z passatą, mieszanka meksykanska z puszki, ser zółty i plasterek boczku taki z biedronki cieniutkie plasterki i wytopiłem je na patelni

O dzieki napewno skorzystam tylko z dżemem bo białko i tłuszcze obcinam do minimum

Zmieniony przez - kaczo w dniu 2017-05-18 21:22:40
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź