SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Zdrętwiała noga?

Wysłana -
Witam wczoraj w okolicy pachwiny przypadkowo odkryłem, że nie mam pełnego czucia w jednej nodze, skóra nie mrowi w tym miejscu ani nic, ale jest jakby zdrętwiała czy coś. Nie mam pojęcia jak to opisać, można by to porównać do miejscowego znieczulenia jakby w zastrzyku. Żadne wymachy, rozgrzewki nie powodują ustąpienia. Dieta jak i suplementacja bogata w minerały, więc na starcie można to wykluczyć jakieś niedobory magnezu, potasu i innych witamin nie wchodzą w gre. Zaznaczyłem na zdjęciu lokalizacje. Jeżeli nie ustąpi po tygodniu, to pewno pójdę do lekarza rodzinnego albo może fizjoterapeuta by coś zdziałał. Dajcie jakieś sugestie co to jest.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Hej, po miejscu zaburzeń może wnioskować na ucisk nerwu płciowo-udowego, jednak to trzeba zrobić szczegółowe badanie u fizjo. Może to być spowodowane nadmiernym napięciem więzadła pachwinowego, mięśnia biodrowo-lędźwiowego, zaburzeniem na poziomie L1-L2 w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, ale możemy tylko spekulować po zdjęciu. Nie czekać tygodnia tylko wybrać się do ogarniętego fizjo odrazu.
Wysłana -
Generalnie jw i również sugerowałbym wybrać się do specjalisty, jak chcesz daj znać skąd jesteś może będę mógł polecić kogoś sprawdzonego.
Wysłana -
Rzeszów
Wysłana -
Wysłałem namiary na świetnego terapeutę w wiadomości prywatnej
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź