SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdjecia i rysunki - BOX

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2870
Po ogladnieciu zdjec i rysunkow z walk muay thai i kickboxu przyszla mi ochota na podobne, ale z walk bokserkskich. Jesli dysponujecie rysunkami lub socznymi zdjeciami :) (box rulez) to mysle ze wielu z nas z checia je pooglada :). Tx i narazie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2870
Szkoda :(. Myslalem ze sobie na tapete wrzuce cos fajnego, ale chyba sie przeliczylem. Ech... widzialem nawet firmowe logo pletwonurkow i dzokejow z tylu na autach w postaci malej naklejki, ale nie umiem znalezc podobnego bokserskiego :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Masz tu najlepszego boksera wszechczasow ale czy sie to na tapete nadaje to nie wiem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Za to to sie na tapete nadaje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2574
A kim jest ów najlepszy bokser wszechczasów?

To co dla was jest sufitem dla mnie jest podłogą...

To co dla was jest sufitem dla mnie jest podłogą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2870
... chyba sie zakochalem
Do twarzy jej w rekawicach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kim jest ten bokser...a to juz soibie poszukaj, dodam ze na 49 walk 43 wygral przez KO co daje 90%, tytul mistrzowski bronil 6 razy z czego 5 wygral przez KO, jego postac to m.in wzor do znanego filmu... .

Kto pierwszy odpowie ma soga hahaha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uwazaj Dobry ta roza ma rowniez kolce, a co piekne bywa rowniez czesto niebezpieczne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee MOhAMED ALI ???? a ta różyczka to kto ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10877
Laila Ali wygląda jak potulny kociak ;) Chyba na onecie w dziale sport widziałem też jej zdjęcia.

boro66

boro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Qfa tym bokserem wszechczasow jest ten bialas, a ta rozyczka to bokserka wszechczasow...i jest piekna ehh.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody w Łodzi Shooto

Następny temat

Energia Ki

WHEY premium