SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

Wysłana -
podrzuce kilka fotek, mam nadzieje ze chlopaki sie nie obraza, jak cos, to zawsze pozniej mozna usunac mariusz i adam, dostali pakiet fotek(kolo 20) odemnie na priv(foty robil moj kolega, znaczek jest na kazdym zdjeciu) i tylko od nich zalezy ci je wrzuca na public czy nie

ten murzyn forma slaba troche i nie wiem ktory byl , poza top6 z czego kojarze, gosc w niebieskich majtkach wygral, na zywo mega wygladal , pol glowy nizszy niz mariusz a jak noge bokiem przypial to jak 1.5nogi tego drugiego chociaz imo mario forme mial lepsza, ten wysoki ma cos kolo 200cm wzrostu i wazyl kolo 130+kg na scenie i juz plakal po zawodach na insta ze zawsze przegrywa z niskimi zawodnikiami i ze lipa, ze polaczyli klasy... na insta jest pod nazwa akathegiant - gosc z uk

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2018-04-16 23:45:12
Wysłana -
i drugi zestaw

lysy w srodku mial 3cie miejsce(ten co wyglada jak klon jasona huha ) i szczerze widzialem tam adama a byl podobno 4, nie mam pojecia skad on sie tam wzial, bo sam widzialem (procz adama) z 3 lepszych zawodnikow.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2018-04-16 23:47:25
Wysłana -
Adama plecy masakra... Ale ten łysy jednak estetyczniej wygląda, tym mógł wygrać.
Wysłana -
u adama to glownie pozowanie nie za dobrze i brzuch czesto mu wypadal, zreszta oba ogarnie, mowil ze brzuch cwiczy dopiero od miesiaca, zreszta i tak mega wyglada na zywo po operacji tej przepukliny, forma bardzo dobra, no i w tym sporcie - nizszy ma zawsze lepiej imo.
Wysłana -
W miniony weekend w Kuwejcie odbyła się amatorska Olympia. W kulturystyce zwycięzcą overall i nowym IFBB Pro został Hassan Mostafa.

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2018-04-24 00:28:37
Wysłana -
top 5 i finałowe porównania

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2018-04-24 00:30:20
Strona 185 z 185
Dodaj odpowiedź