SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

Wysłana -
z ryja bardziej meska niz flexatron
Wysłana -
kolejne role w filmie 'Bigger' obsadzone:
Calum von Moger jako Arnold Schwarzenegger
Sergio Oliva Jr. jako Sergio Oliva
Arash Rahbar jako Frank Zane
Jimmy Madsen Jr. jako Bill Pearl
Julianne Hough jako Betty Weider

Wysłana -
czytalem o tym to myslalem ze ten film to zart sczerze po co oni maja grac starych kulturystow?? niech lepiej nakreca film o nich... jak na moje to i tak tego za duzo osob nie zobaczy. generation iron 1 ogladalem na raty i nie dociagnalem do konca, 2ga czesc to wytrzymalem moze 10 minut, tych nowych filmow i tych marnych aktorow, sie poprostu nie da ogladac
Wysłana -
Taki trochę bezsens i strzał w kolano.
Ludzie których takie historie interesują (my) znamy je na pamięć choćby właśnie z generation iron 1 lub w moim wypadku "Pamięć Absolutna" Arnolda.
A nowi... raczej wątpię żeby chcieli się w to hermetyczne środowisko wgłębić.
Tak jakby ludzie z sfd rzucili się na film o mistrzach bobslejów czy jazdy konnej.
Wysłana -
Masz coś do bobslejów? Ten "bigger" to ma być historia O Joe Weider'ze? Bo to jako pomysł mi się podoba, chętnie dowiem się więcej, ale jak wyżej, zatrudniania dzisiejszy kulturystów w roli tych z przed lat to mi śmierdzi totalną żenadą. Wolałbym zwykły dokument
Wysłana -
Co Ty bobsleje extra ale nie interesuje mnie jakoś ich historia, budowa i bohaterowie
Wysłana -
praca nad filmem 'Bigger' zza kulis

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-11-08 23:03:54
Strona 177 z 177
Dodaj odpowiedź