sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

Zdjecia, filmy - kulturystyka i fitness vol 3

Wysłana -
Zawody Arnold Classic Asia 2017 zostają odwołane i przesunięte na przyszły rok. Oficjalny powód to 'poświęcenie dodatkowego czasu na wdrożenie nowych systemów, które będą podtrzymywać długoterminową wizję'.

Od siebie dodam, że pierwsza, zeszłoroczna edycja zawodów cieszyła się słabą frekwencją zawodników i jeszcze mniejszą medialnością co do samego przebiegu eventu.


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-06-04 00:43:00
Wysłana -
Milan Sadek
Wysłana -
Wczoraj w nocy zmarł Wiesław Kruk. Rozpoczął swoją karierę sportową od zapasów, które trenował przez siedem lat. Następnie przerzucił się na podnoszenie ciężarów i kulturystykę, które trenował również lat siedem. Następne siedem lat sportowych treningów poświęcił konkurencji wyciskania sztangi w leżeniu na ławce, gdzie doszedł do rekordu świata wynikiem 275 kg w wadze 110 kg. Miał 59 lat.

Wysłana -
ASNF
Wczoraj w nocy zmarł Wiesław Kruk.To bardzo przykra wiadomość
Wysłana -
Smutna informacja :(
Wysłana -
Brad Rowe amerykański kulturysta-zapamiętałem go z zawodów na których jakiś cudem wygrał z Robertek Piotrkowicem,który był wtedy w niesamowitej formie i daleko przed Rowe .

Ale jakimś cudem i niesłusznie - na zawodach z nim przegrał :)

Ogólnie Brad ma fajną klasyczną sylwetkę,wąską talię,potrafi wciągnąć brzuch jak nasz Maceek,czyli taki kulturysta era Arniego.

Zdjęcia pokazują ,że jest także bardzo sprawny fizycznie -pochodża z jakiegoś programu-stąd takie śmieszne stroje tych pakerów :)Wysłana -
to są fotki z pełnej wersji filmu gdzie Oksana uczyła baletu prosów, premiera miała być jakoś w połowie czerwca. Wspominałem o tym w temacie => TUTAJ
Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-06-20 10:52:41
Wysłana -
Usunięty przez ASNF za naruszenie Pkt 10 regulaminu forum.
Wysłana -
druga część wywiadu z Mike'iem Christianem z cyklu 'Bodybuilding Legends Show'

Strona 168 z 168
Dodaj odpowiedź