SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbyt szybki przyrost masy ciała

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Witam :) Mam 22 lata, 166 cm wzrostu, wazę 59 kg. Od stycznia do marca przybralam 5 kg. Mam fizyczna pracę 8h/ 5 dni w tygodniu, trenuje siłowo 3 razy w tygodniu. Kalorie na poziomie 2000, czasem mniej a czasem więcej. Nie mam pojęcia skąd taki skok wagi skoro nie przekraczam zapotrzebowania i trenuje. Jeszcze przed Nowym Rokiem jadlam tyle samo i waga była 53-54 kg. Wiadomo między czasie były Święta ale to bez przesady. Od jakiegoś czasu nie jadłam śniadań tylko obiad przed 12 a później dwa inne posiłki, bo tak mi jest wygodniej. Przez dwa miesiące podjadalam przed obiadem 200-250 kcal tylko nie jako posiłek a tak bardziej skubnelam to tu to tam, lecz nadal nie wychodziło to wszystko poza zapotrzebowanie. Zastanawiam się skąd taki przyrost. Myślę czy to nie przez to, ze organizm przyzwyczaił się do jedzenia od 12 i zaczął odkładać? Co o tym myślicie? Planuje zrobić badania bo zastanawiam się nad tarczyca ale moje samopoczucie jest lepsze niż jak wazylam 54, mam więcej energii, życia w sobie więc niekoniecznie to akurat to. Jeszcze dodam że nie jadłam śniadań tak ponad pol roku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
A przyrosty jakie zauważasz to tłuszcz,czy masa mięśniowa?
Ogólnie cyferki mogą sobie skakać, ważne jest to co widzisz w lustrze i w pomiarach.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 104
Wiesz co, mam tendencję do odkładania tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha i "oponki" i tam widzę przyrost. Generalnie nogi mam szczupłe,wysportowane. Jeśli chodzi o górę ciała to troszkę widać przyrost i to głównie mięśnie z tkanka tłuszczową zapewne. Tyłek się powiększył, ujedrnil. Cała sylwetka wygląda na bardziej kobieca. Samopoczucie 10/10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o wytyczne w ułożeniu skutecznej diety na masę.

WHEY premium