SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbyt nisko zbita prolka. Ktos cos podpowie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Hulkhogan23
Na poczatku bomby na pewno estro bylo w gorze bo mialem klopoty z wydalaniem, ryj oleisty, miesnie miekkie.
Czy rozwiazaniem problemu bedzie zejscie z trenu?




Tak, odstawienie trenu będzie rozwiązaniem problemu, bijesz Ace to szybko wyleci z organizmu i estro będzie wiarygodne, pewnie ze dwa tyg od odstawienia zbadałbym pierwszy raz i po następnych 10-14 dniach kolejne badanie żeby widzieć co się zmieniło.


Zmieniony przez - Natan33 w dniu 10/04/2018 11:21:48
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
nemopl90
A co jeśli rzeczywiscie e2 ma wybite 5x ponad norme ? to by odpowiadało na pytanie , test wybija estro jak i tren . Moze byc rowniez podatny na e2 jak ja , ja kiedys lecialem propa solo 100mg e2d i mialem estro 3x ponad norme i nawet exe na mnie nie działało . Prolke jak chcesz podbic to dorzuc jakis nandro ale to nie jest konieczne bo zbita prolka nie robi takich problemow jak wybita . Celowałbym w zbijanie estro
wczoraj byl tu ktos z estro 3300 bedac na tesciu i trenie i niemoxliwe zeby ktos mial taki wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 60 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3934
Odstawiam tren bp najwidoczniej zle go znosze i problem Z libido mnie denerwuje.
Sory, ze mecze, ale z libido nie ma przelewek- mam prolke blisko zeru, odstawiam tren(nandro) a wiec nie bedzie mialo co podniesc prolki do widelek, czy dobrze mysle?
Czy prolka po odstawieniu nandro sama bedzie ,,szukala" widelek?


Zmieniony przez - Hulkhogan23 w dniu 2018-04-10 11:30:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 60 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3934
1. Znajomy kazal mi jesc aromek dopoki nie zbije estro do okolo 2x ponad norme i wtedy libido powinno grac natomiast przeciez aromek, letro zabija libido czy nie mam racji?
2. Na trenie estro zaklamane wiec ja zbije do 2x ponad norme a okaze sie ze zbilem prawie do zera i rowniez libido zerowe.
3- zejscie z trenu by zobaczyc jaki naprawde mam wynik estro bo byc moze ono jest odpowiedzialne za brak libido? Czy dobrze kombinuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
Nie wiem czy wziałes pod uwage ze aromek nie zabija e2 tylko go maskuje , wiec jak nie bierzesz go cały czas do konca cyklu tylko raz bierzesz raz nie to mogło Ci odbic estro . Najlepiej jak sie zna swoj orgaznim , kiedys nie robili badan tylko wszystko z doswiadczenia . Fajnie jakbys potrafił rozpoznac po sobie czy e2 masz wybite , brałes wczesniej testa to powinienes wiedziec jak bardzo Ci konwertuje do estro , kazdemu inaczej i kazdy ma inne dawki IA . Tren oprocz oszukanych wynikow e2 na badaniach przypadkiem rowniez nie konwertuje do estro ? plus testo wiec mozliwe ze rzeczywiscie masz zawyzone e2 a wtedy to napewno libido i samopoczucie gorsze . Jesli prl nie masz juz wybitej , a dalej nie ma poprawy ...
1. Letro to bym nie tykał na takim cyklu i bez gino .. walisz z armaty do wróbla , czemu nie exemestane ktory jest 3 generacji i zabija e2 a nie maskuje ? No i na letro rzeczywiscie mozesz miec dziwne jazdy
2. Jak zbijesz do 0 to odstawisz IA i wbijesz HCG
1

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
A tak w ogole to jestes na redukcji , mało testa leci , do tego naprawde mocny srodek dla zaawansowanych graczy tren wiec nie spodziewaj sie libido jak na masie przy 500/750 testa ew i oczywiscie e2 około 20 oczek ponad widełki . A taka ciekawostka jeszcze , na masterze jedni maja libido w gore a jedni w dół :) ja na masterze tez miałem problem z libido . Głownie za nabicie/retencje/libido/samopoczucie itp odpowiada e2 wiec najpierw tutaj bym uregulował a jak nie bedzie poprawy to coz .. nie na kazdego srodki działaja tak samo
1

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2205 Napisanych postów 12647 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170643
Letro nie zabija ci libido tylko zbyt niskie estro,
jak zbijesz zbyt mocno, co nie jest trudne w przypadku letro bo to mocny lek to też będzie dupa z libido,

nie kombinuj z tą prolka, po dwóch tyg od ostatniej dawki zacznie rosnąć

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Też jestem zdania żeby nie kombinować z prolką , bez cabaseru, nandro, trenu,
wszystko powinno wrócić do normy. Nie panikuj bo niski poziom prolaktyny, nie
jest szkodliwy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 60 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3934
Okej, dzieki, cabaser i letro dziala. Cabaser odstawilem, letro jade dalej 1/4 tabsa e2d i samopoczucie i libido zaj**iste. Pozdrawian !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 239 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5031
To pewnie miałeś estro w kosmosie, zeszło w dół i od razu poprawa tylko teraz uważaj na to letro żeby nie przeholowac bo wrócisz do punktu wyjścia tym razem z za niskim estro, e2d 1/4 to wcale nie mało letro jest bardzo mocne po około 2 tygodnie stałej dawki rób badania później znowu i zobacz czy przy takiej dawce leci w dół czy w gore i skorygujesz dawkę jakby Ci zbijalo mocno, letro ma dłuższy okres poltrwania niż np exe, a exe co 4 dni się bierze pił tabsa i e2 w widelkach przy teście 500 ew


Zmieniony przez - nemopl90 w dniu 2018-04-16 11:50:39

Systematycznośc , cierpliwość .. czas działa na naszą korzyść

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl po 35 roku życia - teść, a odblok

Następny temat

Enan

WHEY premium