SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbite żebra....

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Dziś na treningu porządnie zbiłem żebra... Byłem na pogotowiu, miałem prześiwetlenie lekarz powiedział że mocno zbite [lewa dolna część] i zalecił cierpliwość, przerwe w treningach i maść Lioton 1000... Może macie jeszcze jakieś pomysły jak wspomóc zdrowienie [bo w****ia mnie to że nie moge ani kichać, ani kasłać, ani się mocno śmiać... ]...
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1116
ale smarowac to tymi masciami czy raczej nie?? i drugie czy moge chodzic z tym na treningi (boks) i kiedy moglbym pojsc na silownie, zeby sie to nie odnowilo.

dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
potrzeba czasu lioton sie przyda dobrze ze nie sa zlamane wstrzymaj sie z treningami na jakis czas spij na stronie ktora nie boli mozesz wcierac cos przecizapalnego jakis zelik na to potrzeba czasu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
j.w.
+ doraźnie coś p. bólowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Pewnie masz zbite mięśnie miedzyżebrowe. Ja kiedys miałem zbite z prawej strony. Bolało około 2 tygodni i jechałem na lekach przeciwbólowych. Najlepsze było to że po 2 tygodniach przestała boleć prawa strona a zaczęła boleć lewa. Lekarz to wytłumaczył tak że jak mialem zbitą prawą stronę to podczas oddychania żebra były unoszone tylko przez mięśnie po lewej stronie i sie poprostu nadwyrężyły.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze ketonal forte jest dobry i dzila przeciw bol i zaplanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Dzięki panowie... SOGi lecą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie trenujesz bjj u piotrka czy u rogera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Trenowałem u Rodża [znasz go???] ale z pewnych powodów musiałem się przenieść i trenuje na 6 sierpnia...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja trenowalem w zgeirzu u emila ale mailem problem zkolanem plus nauka i przerwalem na teraz wroce sobie po wakacjach moj ziomek zgrupy studenckiej jest u piotrka i startuje w zawodach wsobote a ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
No ja ze względu na żebra i wybity palec u nogi to raczej nie dam rady... A Emil dobry zawodnik ***any silny jak koń...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom jest naprawde dobry i nie daje za wygrana ostanio znacznie podrosl no i wlasnie jade sie przejechac zoabcze kumpla grupy tez jest odbry zawodnik nie do za***ania 42 w reku bez koksu wczensij 5 lat boksu a teraz osatnio intensywnie brazylje mam andzieje ze dobrze sie pokaze bo u ans ze zgeirza tez staruje jeden zapasnik co 10 lat zapasy klej i ebdzie wjego wadze no ale sie zoabczy zycze szybkiego powrotu do zdrowia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bolące zęby

Następny temat

giorgio armani-black code

WHEY premium