SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zbijanie wagi do zawodów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W przyszłom niedziele mam zawody. Mam do zbicia ok. 2kg. Jest to moje pierwsze zbijanie wagi w życiu (nigdy nie miałem potrzeby zbijania) i problem polega na tym że kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Proszę was bardzo o jakieś rady odnośnie zbijania wagi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Czyli 11 marca, 2 kg to nie ejst jakiś wielki wynik, zmniejsz kaloryczność, ogranicz spore ilości wody, Sprawa jeszcze jest jedna czy ważenie np jest w sobotę a walka w niedzielę czy w niedzielę waga i od razu na matę, bo tu już jest gorzej jak miedzy wagą a zawodami jest czas mozna sie podładować, i nawodnic dobrze a jak się za abrdzo odwodnisz to na zawodach będzie lipa.

Dobra toaleta przed wagą to i z kilogram moze zejść

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ważenie i walki w ten sam dzień :/ ważenie koło 8:00 a walki eliminacyjne koło 14.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
No to trochę masz czasu na podładowanie się.

Obranicz, wodę sól w diecie w nadmiernych ilosciach, przyszły tydzień jakieś aeroby, dobrze jakby w czartek piątek te 2 kg mniej już było aby iść na luza, możesz popijać pokrzywe będzie działać moczopędnie, a po ważeniu węgli podjeść, złożonych i prostych, nawodnić się izotonikiem, czhyba drugi raz nie będą sprawdzać wagi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok wielkie dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Jeśli jesteś dalej w reżimie treningowym to nie ograniczałbym póki co spożycia wody. To się może negatywnie odbić na Twojej wydolności, zwłaszcza jeśli robisz to pierwszy raz i nie wiesz jak Twój organizm będzie reagował. Zawody masz w nd. jeśli ostatni trening wypada w pt. to dopiero od tego momentu zacząłbym ograniczać spożycie wody ale moim zdaniem to ostateczność. Jeśli ograniczenie kcal nie wpłynie na Twoją masę ciała to zawsze możesz sięgnąć po trening wytrzymałościowy.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bajiquan Kraków

Następny temat

Taekwondo Trójmiasto - pomoc

WHEY premium