SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawroty glowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 784
Witam. Tydzien temu dopadly mnie zawroty glowy. Nic podobnego nigdy mi sie nie zdazylo. Zaczelo sie od tego ze obudzilem sie nie wyspany (pozno polozylem sie spac) wiec postanowilem przespac sie jeszcze 3-4 h. Po przebudzeniu juz do konca dnia mniej lub bardziej krecilo mi sie w glowie w zaleznosci od tego co akurat robilem. Jednak najdziwniejsza rzecz stala sie wieczorem jak kladlem sie spac. Polozylem sie na plecach i wszystko zaczelo mi wirowac przed oczami. Przewrocilem sie na bok i nagle obraz zaczal mi sie obracac o jakies 90 st i wracac spowrotem do normy. I tak ze trzy lub cztery razy pod rzad bardzo szybko. Zerwalem sie w jednej sekundzie zeby usiasc oblaly mnie poty i az wymiotowac mi sie chcialo przez to. Po chwili polozylem sie na brzuchu i okazalo sie ze nic sie nie dzieje bo takto chyba musialbym spac na siedzaco. Przez kolejne dwa dni dosyc dziwnie sie czulem miewajac lekkie zawroty glowy a do normy wrocilo wszystko tak naprawde po okolo 5 dniach. Do lekarza rodzinnego dopiero sie wybieram. Czy ktos spotkal sie z czyms takim i wie o co moze chodzic ? Jak cos to mam 24 lata a ostatni komplet badan krwi robilem jakies 8 miesiecy temu i wszystko bylo w normie.


Zmieniony przez - Esefdee w dniu 2018-02-03 18:06:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
To trzeba się wybrać do lekarza. Bo to może być błahostka - jakieś osłabienie, wirus, to, że się za szybko zerwałeś, ale i problemy z ciśnieniem, anemią, neurologiczne, ewentualnie jakaś forma migreny... Ale od stawiania diagnozy jest lekarz

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 784
W takim razie zobacze co jutro powie lekarz rodzinny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Ktoś mógł coś takiego mieć ale nie koniecznie to musi być to samo, ja tak mam jedynie jak popije, to się wszystko kręci w głowie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 784
Akurat alkohol to ja rzadko spozywam.
Ale takiej jazdy to nawet po nim nie mialem hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przyczyn może być bardzo dużo , trzeba udać się do specjalisty i prawdopodobnie wykonać badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 784
Lekarz rodzinny powiedzial ze to moze od kregoslupa szyjnego i pytal czy czasami glowa nie krecilem zabardzo czy cos takiego. Dostalem skierowanie do neurologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jest to jedna z możliwości , ale dobrze że przebada Cie neurolog.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 784
Ciekawe tylko jakie sa terminy.
Wazne zeby sie to wiecej nie powtorzylo. Moze to tylko jednorazowa akcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
możesz sprawdzić szacunkowy czas oczekiwania na portalu NFZ
http://kolejki.nfz.gov.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 784
Bylem juz u neurologa ktory dal skierowanie na badanie krwi i usg szyi. Wszystko wyszlo prawidlowo wiec dostalem skierowanie na rezonans glowy ale pisze tego posta w troche innej sprawie.
W wynikach krwi do ktorych wglad mialem niestety dopiero po wizycie u lekarza mam poziom Wit B12 - 198 pg/ml a norma to 197-771. Czy aby taki poziom nie kwalifikuje sie do tego aby troszke go podniesc ? Lekarz kompletnie nic o tym nie wspomnial. Kolejna wizyte mam dopiero w sierpniu jak zrobie rezonans i nie wiem czy zaczekac i pytac o to lekarza czy skoro nic nie mowil na ten temat to sam powinienem wprowadzic ewentualna suplementacje ?
Co do tych zawrotow glowy to dodam jeszcze ze dwa razy sie powtorzyly ale juz w duzo delikatniejszej formie a juz okolo poltorej miesiaca jest spokoj. Mysle ze to bylo z przemeczenia bo ostatnim razem zdarzylo sie to po ewidentnie zarwanej nocce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można przyśpieszyć leczenie barku?

Następny temat

Problem — co dalej z siłownią?

WHEY premium