SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawody w WW połowy masy ciała - 9.09.2017 Konstantynów Łódzki

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
ze strony organizatora

Zapraszam wszystkich chętnych na zawody w wyciskaniu sztangi leżąc, o ciężarze równym połowy masy ciała, które mam przyjemność organizować podczas tegorocznych obchodów Dni Konstantynowa Łódzkiego. Pokazowe zawody będą dodatkową atrakcją, mającą na celu promocje sportu wśród młodych mieszkańców miasta, oraz samej dyscypliny jaką jest trójbój siłowy.

Całość będzie prowadzona, oraz koordynowana przez wielokrotnych medalistów mistrzostw Świata, Polski czy Europy w dyscyplinie BENCH PRESS - czyli wyciskania sztangi leżąc, jednego z bojów trójbojowych.

Na miejscu, wszyscy chętni uczestnicy zostaną zważeni oraz pogrupowani w kolejności od najlżejszego, tak by móc dobrać odpowiednie obciążenie na sztangę, oraz sprawnie przeprowadzić całą konkurencję. Na koniec 3 największe wyniki uzyskane przez ucztesników zostaną nagrodzone.

Za miejsca 1-3 przewidziane zostały nagrody, których łączna wartość to prawie 1000zł! A to tylko dzięki uprzejmości naszych sponsorów, którzy zgodzili się wesprzeć inicjatywę promocji sportu w mojej gminie!

Start jest oczywiście bezpłatny.
Zapraszam zarówno płeć męską jak i płeć piękną, osoby starsze, czy dzieci. Sam trenując tę dyscyplinę, niejednokrotnie przekonałem się, że wiek to tylko liczba i niczemu nie stoi na przeszkodzie!

Gorąco zachęcam do udziału! Warto przyjść, porozmawiać i wymienić parę zdań, gdyż nie codziennie jest możliwość spotkania pięciokrotnych, drużynowych Mistrzów Europy. :)

Wkrótce pojawią się pierwsze informacje na temat samych organizatorów, nagród, oraz parę słów o tegorocznych sponsorach.

Stay tuned!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Patryk Kaczmarek
napisał:

Na sam początek informacja o... organizatorach :)
Jak już wspominałem, zawody będą dodatkową atrakcją, podczas obchodów dni miasta Konstantynów Łódzki, któremu chciałbym serdecznie podziękować za możliwość zorganizowania pokazowych zawodów podczas tego wydarzenia.
Oczywiście nie byłoby zawodów, gdyby nie było Tytan Team - czyli klubu zrzeszającego pasjonatów sportów siłowych z całej Polski. Sam jestem czynnym zawodnikiem klubu od niespełna 3 lat, lecz był to bardzo intensywny czas. Pieczę nad zawodnikami sprawuje od wielu, wielu lat Tomasz Tytan, któremu jestem niesamowicie wdzięczny za pokierowanie mnie w odpowiednią ścieżkę rozwoju w tej dyscyplinie. Dziękuję trenerze!
Do największych osiągnięć które udało mi się zrealizować pod szyldem Tytan Team, mogę zaliczyć zdobyte na przestrzeni 3 lat, 3krotne złoto na mistrzostwach Europy federacji WPA.
Jest to jednak kropla w morzu na tle innych zawodników... :)
Oczywiście cała sekcja mieści się w Pałac Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
....
ze strony organizatora

Czołem!
Wielkimi krokami zbliżamy się do dnia naszych zawodów, więc teraz coś na zachętę! ????
Zaczniemy od pierwszego sponsora który wyraził chęci wsparcia mojej małej inicjatywy, za co jestem mu bardzo wdzięczny i dziękuję! :)
Lowkick-shop - bo to o nim mowa, to lokalny sklep z odżywkami oraz szeroko rozumianym asortymentem sportowym (odzież, akcesoria, pasy itd). ????
Do koszyka z nagrodami ląduje naprawdę ciekawy zestaw. ????
Od shakerów, przez białka i BCAA, aż po przed-treningówki i izotoniki. ????



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-09-06 23:32:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Mam dla Was kolejną dobrą wiadomość!
W zaszczytnym gronie sponsorów znalazł się również wybitny fizjoterapeuta Mariusz Paliświat, który zaoferował od siebie Vouchery do wykorzystania w Fizjo Corps.
Z ręką na sercu polecam!
W sporcie siłowym fizjoterapia ma bardzo duże znaczenie, a ja ufam profesjonalistom!
To jak... Powalczycie w sobotę?
Informacje o kolejnych sponsorach wkrótce



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Moi drodzy!
Wśród grona sponsorów nie mogło oczywiście zabraknąć producenta bezkonkurencyjnej odzieży termicznej - TERVEL.
Co ważne, jest to Polska firma mieszcząca się... właśnie, gdzie?
W Konstantynów Łódzki! A więc nasze rodzinne podwórko :)
Fajnie, że firma tego pokroju stawia na wspieranie lokalnych inicjatyw! Miałem tą przyjemność współpracować z tymi ludźmi przez całe poprzednie dwa sezony, co zresztą mogliście śledzić na ich fanpage'u. Niemniej jednak Tervel dalej wspiera młodych sportowców, za co jestem mu ogromnie wdzięczny. :)
Już w najbliższą sobotę będziecie mogli powalczyć o cenne nagrody, jak choćby o vouchery na dowolny produkt z ich najnowszych kolekcji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Miło mi poinformować, że w gronie sponsorów znalazła się również renomowana firma, oferująca suplementy diety - ALE - Active Life Energy. Wszystko to dzięki uprzejmości mojego serdecznego kolegi z drużyny - Hovhannes Yazichyan, którego firma ALE jest obecnym sponsorem.
Dodatkowo moje skromne zawody objęła swoim patronatem fundacja Start-Sport, której ideą jest promocja sportu, a w zasadzie zarażanie nim młodych ludzi, w celu znalezienia tej "właściwej ścieżki". Ciesze się, że moje starania zostały zauważone i mam nadzieję, że to dopiero początek wspólnej przygody!
Jutro wyczekujcie postów z informacjami dotyczącymi dokładnego miejsca zawodów, oraz czasu w jakim zostaną przeprowadzone. Wstępnie będzie to godzina 16:00 na miejskim stadionie KKS WŁÓKNIARZ Konstantynów Łódzki.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3000 Napisanych postów 2644 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29831
Może jakieś wyniki udałoby się podjąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
iti706
Może jakieś wyniki udałoby się podjąć


Napisałem do organizatora , bo nawet na stronie wydarzenia brak czegokolwiek


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-09-12 10:41:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody w WW MyFit21 Fitness Club - 23.09.2017 Myszków

Wiecej