SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawody w Armwreslingu w Poznaniu

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Armwrestling w Poznaniu i do tego w kwiatach! Nie przesadzam. Zapraszamy zawodniczki i zawodników na Targi Poznańskie!

Armwrestling w Poznaniu i do tego w kwiatach! Nie przesadzam. Zapraszamy zawodniczki i zawodników na Targi Poznańskie!

Uwaga!

Termin – 4 marca 2017; zapisy – 10:30; start – 11:00

Miejsce – Poznań; Targi Gardenia; Hala 3A; stoisko 73

Zawody dla kobiet i mężczyzn amatorów oraz Turniej Open dla mężczyzn zawodowców z nagrodami pieniężnymi.

Nagrody i puchary dla OPEN mężczyzn zawodowców do V miejsca.

Nagrody: 1 m. - 700 zł; 2 m. - 500 zł; 3 m. - 300 zł; 4 m. - 200 zł; 5 m. - 100 zł.

Publiczność – na pewno będzie! Targi są otwarte i spodziewamy się wielu kibiców.

Zawodnicy – swój udział zapowiedziało wielu zawodników naszej czołówki.

Organizator: Szkółka Clematisy M. K. J. Wędrowscy oraz Marlena Wawrzynia
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Ciekawe miejsce....właśnie w tym roku z racji mojej działalności , wybieram się na te targi.
Może przy okazji zaglądnę na to stoisko...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Sprobuj sil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Wzorek boi się o kontuzje. Na poważnie myśli o starcie w ławie.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Bez odpowiedniego przygotowania przyczepow takie debiuty bywaja strasznie bolesne hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
goldberg1982
Sprobuj sil


Dla mnie takie zawody teraz po operacji łokcia....to byłoby samobójstwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Kiedyś jak pracowałem na dyskotekach , to bardzo często robiliśmy małe zawody...o flaszkę WHISKY , wtedy to był na prawdę drogi rarytas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Hehe pamietam jak ja po dyskotekach sie silowalem , lokcie zdarte bo na drewnianych stolikach , przyczepy bolaly jak diabli ale co tam dalej czlowiek sie silowal to walka o honor byla haha teraz mam inne spojrzenie na silowanie sport mega techniczny i napewno juz nigdy na barowym stole hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Wygrywales te whisky? Hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
goldberg1982
Wygrywales te whisky? Hehe


Wygrywałem często ,ale nie zawsze....

Ale kontuzji miałem po tym opór.....typowo siłowe składanie i w warunkach takich jak piszesz (: ale wtedy to był bardzo popularny sposób ,,sprawdzania,, się między sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Oj bardzo hihi na silowni sie czesto sprawdzalismy , w szkole na dyskotekach w barach hihi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III Puchar Polski, V Otwarte Mistrzostwa Śląska w TSK - 1-2.04.2017 RUDA ŚLĄSKA

Następny temat

Bench Press Challenge-Debiuty w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym-Kielce 22-23.04.2017 r.

WHEY premium