SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawody

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Przygotowanie do zawodów.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 143
Witam , dostałem propozycję pojechania na zawody i chciałbym dowiedzieć się ile powinienem wyciskac przy wadze 62kg żeby zająć jakieś fajne miejsce
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Sexi Ciocia
18lat ( i pół ) ;) 63 kg wagi i 90 na klatę , przy tym wieku to chyba 60 i 90 to za mało ;)


Tak jak pisałem , na Mistrzostwa Polski za mało...ale na początek przygody z wyciskaniem jest OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563

tutaj zawody sylwetkowe raczej a nie siłowe. Popatrz sobie na relacje innych zawodów, kto ile wyciskał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
przenoszę do odpowiedniego działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Sexi Ciocia
Witam , dostałem propozycję pojechania na zawody i chciałbym dowiedzieć się ile powinienem wyciskac przy wadze 62kg żeby zająć jakieś fajne miejsce

Zawsze warto wystartować, kiedyś trzeba zacząć. Na wyniki przyjdzie czas.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Chyba że chodzi o Wyciskanie Wielokrotne to w 1/2CC ok.200 powt. a w CC ok.50powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
No właśnie nie określił się, może jeszcze odezwie.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Sexi Ciocia
Witam , dostałem propozycję pojechania na zawody i chciałbym dowiedzieć się ile powinienem wyciskac przy wadze 62kg żeby zająć jakieś fajne miejsce


Myślę że gdyby chodziło o WW , to zadałby inne pytanie...typu ile razy powinienem wyciskać ?

Może kolega jeszcze się odezwie , chyba że już po zawodach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 143
Nie nie zawody za tydzień, niewiem co znaczy CC WW ;) wyciskanie leżąc na raz , podnoszę 90 kg ;) myślę że nie jest źle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Sexi Ciocia
Nie nie zawody za tydzień, niewiem co znaczy CC WW ;) wyciskanie leżąc na raz , podnoszę 90 kg ;) myślę że nie jest źle ;)


CC - ciężar ciała
WW - wyciskanie wielokrotne

Ogólnie przyjęło się że jak ktoś pisze o wyciskaniu leżąc , to ma na myśli właśnie wyciskanie sztangi raz na maksymalny ciężar.....czyli dokładnie to o co pytałeś

90kg to całkiem przyzwoity ciężar , oczywiście nie na Mistrzostwa Polski ...ale na zwykłych zawodach OK
Nie napisałeś ile Masz lat ?


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-03-17 00:27:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 143
Tak nie napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 143
18lat ( i pół ) ;) 63 kg wagi i 90 na klatę , przy tym wieku to chyba 60 i 90 to za mało ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I Mistrzostwa Starego Sącza w wyciskaniu sztangi leżąc

Następny temat

AMP i Puchar ZG AZS w Trójboju Siłowym Klasycznym - Katowice 05-07.05.2017

WHEY premium