SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawodowy Piłkarz

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3
Witam, nazywam się Piotrek, mam 25 lat. Od dziecka zawsze grałem w piłkę, większość czasu spędzałem z piłką i nie odczuwałem nawet gdy grałem przez 8 godzin dziennie. Często mam myśli, aby spróbować się zaangażować. Obecnie długi czas nie grałem, ani nie trenowałem, ale jestem w dobrej formie i szybko się regeneruję. Dużo interesuję się psychologią i człowiek jest w stanie osiągnąć to czego pragnie, jeżeli w to wierzy i działa cały czas, tylko czy mój wiek jest jeszcze dla mnie szansą aby zostać zawodowym piłkarzem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Zależy na jakim poziomie rozgrywek chcesz grać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 42 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 839
Czesc. Jesli jestes stworzony do gry w pilke, masz duzy talent, warunki i to twoje naturalne zajecie, bieganie przychodzi Ci z latwoscia i jestes bardzo dobrze wyszkolony (jak na Polske ) to masz szanse zagrac w pol-profesjonalnej Ekstraklasie . Piszesz , ze dawno nie grales wiec czeka Cie dluga droga w pokonaniu po kolei kazdego szczebla hierarchii polskiej pilki. Zaczynasz od kopania i trenowania samemu na osiedlowym boisku. Potem poznajesz kogos i mozesz podawac w parze. Pozniej czeka Cie gra na jedna bramke. Potem pierwszy lokalny sparing na pol-ligowym boisku. Jesli sie wyrozniasz i widzisz , ze jestes lepszy 2 razy od twoich przeciwnikow i chcesz sie podjac wyzwania zapisujesz sie wraz z wyselekcjowanymi graczami z dzielnicy na turniej amatorski. Jestes ambitny i wynik byl pozytywny i chcesz wiecej bo bylo to dla Ciebie latwe wiec zapisujesz druzyne do ligi amatorskiej w twoim miescie. Zaczynacie od 3 ligi. W rok ( przy systemie wiosna, jesien , zima pod balonem) wygrywacie 3 rundy ligi amatorskiej z przytupem i czujesz , ze dasz rade grac lepiej. Cwiczysz dobrym planem , wzmacniasz organizm, stac Cie na odnowe biologiczna, inwestujesz w dobry sprzet, jestes pewny siebie, umiesz odpoczywac bez pilki, masz pieniadze na inwestycje w siebie i ten sport ( spelniasz zasady pracy w grupie i dobrze sie czujesz przy takim trybie zycia). Chcesz grac na duzym boisku. Zapisujesz sie do miastowego klubu ,ktory wystepuje w C, B, A klasie . Chcesz byc wysoko w hierarchii w druzynie to musisz walczyc lub byc geniuszem.Do tego miec nic porozumienia z trenerem i reszta kolegow. Wyrabiasz karte zawodnika. Jestes zawodnikiem robiacym roznice, masz dobry wplyw na druzyne grajac zespolowo, a kiedy innym nie idzie potrafisz strzelac bramki grajac na obronie lub bronic grajac w ataku . Sezon ( jesien , wiosna) idzie dobrze .Aby grac wyzej musisz awansowac z druzyna lub zapisac sie do grajacego wyzej klubu lub zostac poleconym przez menedzera ( za ktorego musisz zaplacic ) . Potem jest okregowka, 4 liga, 3 liga, 2 liga, 1 liga i Ekstraklasa. Im pilka jest dla Ciebie latwiejsza i prostsza czyli umiesz podac mocno po ziemi na 30 metrow, strzelic prosto z 25 metrow z 2 nog, skleic pilke kazda czescia ciala, potrafisz dobrze biegac i myslisz , jestes z natury szczesciarzem i masz wyrozniajace sie cechy, wole zwyciezcy i bardzo wolno zaspokajasz zmysly, jestes zachlanny na punkty to masz szanse cos na tym zarobic i cos wygrac. Rozumiem , ze dla Ciebie bedzie sukcesem grac w 3 lidze i dorobic do pensji z innego zawodu ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piłka do nogi

Następny temat

Fantasy Euro 2016

Wiecej