SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zawodowa Liga

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731
Mam pytanko, a mianowicie chodzi o to, od ktorej ligi w Polsce druzyny zaczynaja byc zawodowe badz polzawodowe. Znalazłem na tym forum keidyś zarobki w poszczegolnych ligach ale to bardzo stare dane byly, chcialbym sie dowiedzieć ile zarabiaja przeciętni pilkarze w klubach II ligi i III, bo wiadomo, zę Esktraklasa i I liga to ligi profesjonalne, a co z nizszymi ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
całkowici profesjonaliści są już w III lidze (IV od góry), można powiedzieć, że III liga obecnie jest półzawodowa.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731
hmm aha, bo zawsze sie zastanawiałem czemu pilkarze niegdys pierwoszligowi, reprezentanci kraju graja w III czy II ligach (czyli kolejno IV i III poziom). Czyli np w takim Tur Turku, czy Gryfie 95 Słupsk można zarobić na tyle dobrze, żeby wystarczylo na życie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 701
W Spartakusie Szarowola (wicelider 3 ligi Lubelsko-Podkarpackiej) piłkarze zarabiają od 300 zł do 2000 zł. ja gram w rezerwach i wszystkiego mogę się dowiedzieć. Wiesz to zależy od sponsora i prezesa klubu też... bo w Hetmanie Zamość (2.liga) piłkarze ostatnio nic nie brali za mecze....

Kibic Werderu Brema to ja !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

O co caman z transferwami?

Wiecej