SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Zatykanie

Wysłana -
Witam, gram w piłkę, problem jest taki, że już bardzo szybko odcina mi prąd, mam 32 lata, nie oczekuję, że będę ciekał nonstop, ale nawet po dwóch przebieżkach zaczynam "zdychać". Kiedyś tak nie było, jeszcze 3 lata temu ganiałem jak dziki. Ćwiczę regularnie, nie palę, nie piję. Może któraś z odżywek pozwoli na lepszy dopływ tlenu (kreatyna, bcaa), a może coś bez recepty na zwiększenie pojemności płuc. Co może być przyczyną spadku wydolności, w moim wieku inni są w lepszej dyspozycji.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
https://www.sfd.pl/sklep/SFD_PURE_BETA_ALANINE-opis27443.html

Ja proponuje zrobić badania wysiłkowe, przebadać serducho, płuca.
Wysłana -
mam mieć ekg wysiłkowe i spirometrie
Wysłana -
Więc poczekać na wyniki i wtedy działać ewentualnie działać, czy kierować się w stronę suplementów
Miałeś jakieś alergie od dziecka, czy inne dolegliwości?
Wysłana -
nie, zadnych alergii, nic, kaszlu nie mialem od 1,5 roku, nawet zadnej infekcji tez od 1.5 roku, zdrowy. Sek w tym, ze badania mam dopiero pod koniec maja, a liga gra i trzeba jakos dawac rade. moze mozna sie czyms wesprzec, w ogole strasznie sie "zakwaszam", po kazdym treningu wszystko mnie boli 3 dni, co chwile jakies nadciagniecia, naderwania, mimo regularnych treningow, rozgrzewam sie przed i po, bcaa biore czasem po treningu.
Wysłana -
Jeśli to nie kwestia zastania, zwyczajnie braku kondycji to jak wspomniano trzeba przeprowadzić badania właśnie spirometrii i ekg wysiłkowego a dopiero po jego wynikach dalej działać w zależności co wykażą , do tego czasu lepiej nie podejmować działań na własną rękę.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź