SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zatrzymanie wagi + dane o mnie

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 554
Cześć :)
W tym roku postanowiłam zmienić swój sposób odżywiania na zdrowszy i schudnąć. W styczniu ważyłam 60,2, dużo ćwiczyłam i ograniczyłam kalorie do 1500-1600 i w taki sposób udało mi się do marca schudnąć do 57,3. Niestety w marcu miałam dużo stresów (pogrzeb), a jak stres to i więcej jedzenia.

W maju spróbowałam jeszcze raz ( i schudłam znowu do 58kg) ale w czerwcu i lipcu pisałam pracę magisterską i przygotowywałam się do obrony,a jak stres to i więcej jedzenia...... :)

Od połowy lipca odchudzam się znowu i waga pomimo zjadanych 1500kcal stoi jak stała, czyli ważę znowu 60,2 kg. Ćwiczę z trenerem dwa razy w tygodniu oraz jakieś 2-3 ćwiczenia grupowe na siłowni lub w domu.

Możecie mi powiedzieć co mogę zrobić aby waga znowu zaczęłam schodzić? Ćwiczę ok 4-5 razy w tygodniu. Dwa to treningi siłowe.


Wiek : 25
Waga : 59,7
Wzrost : 155
Obwód w biuście(1) : 87cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 85 ( w pasie)
Obwód uda w najszerszym miejscu: 58
Obwód bicepsa: 28
obwód bioder: 96
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch i uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : chyba też brzuch i uda
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: interwały i cardio - 2x w tygodniu, trening siłowy 2-3x w tygodniu
Co lubisz jeść na śniadanie: płatki owsiane czekoladowe - dobre jakościowo z lidla (30g) z mlekiem (200g) + 3g ksylitolu
Co lubisz jeść na obiad : zazwyczaj jakaś zupa warzywna nie zabielana lub mięso z kurczaka z ziemianami i jakimś warzywem
Co jako przekąskę : wcześnie było to jakieś ciastko lub lód lub kawałek czekolady, teraz suszone jabłka (40g) lub drink proteinowy z biedronki
Co jako deser : ciastka, lody, płatki z mlekiem itp. staram się unikać na diecie
Ograniczenia żywieniowe : mniej ciastek i słodyczy oraz słonych przekąsek, chipsów i frytek, uczulenie na truskawki
Stan zdrowia: dobry (sztywniejące zapalenie kręgosłupa - leczone i opanowane)
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: ćwiczenia na siłowni, w domu, rower
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety :żadnej konkretnej po prostu obniżenie kaloryczności, kiedyś na oko teraz liczę do 1500
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 554
dopiero teraz pomyślałam, że mogłam dodać moje dane w poprzednim temacie po prostu :)przepraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
To nie jest ankieta naszego działu - to tak jeszcze a propos nie pomyślenia .
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 554
a to powiesz mi gdzie jest ta ankieta :)


Zmieniony przez - Ania920402 w dniu 2017-08-09 12:31:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Tak jak pisałem w tamtym temacie. W tematach podwieszonych naszego działu masz temat z regulaminem i ankietą. Nie sposób nie zauważyć. Na wszelki wypadek wklejam jednak link:
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA-t1066636.html 

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zatrzymanie wagi

Następny temat

IronWoman-cel-motywacja-działanie

WHEY premium