SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Zasypianie- od saa czy diety?

Wysłana -
Siemka, parę miesięcy cisne na samym testosteronie i od prawie że początku mam dietę i problemy

To że po jedzeniu bolą mnei flaki, ciągła sraka, to jestem już do tego przyzwyczajony ( lekarz mi dał jakieś tabsy i skierował na gastroskopie)

Drugi- wkurzajacy problem to właściwie sen w pracy po śniadaniu(jak mnei na krzesle zegnie to dramat jest potem wstać) i tak psamo po pracy np wczoraj. Zjadłem o 14, usiadłem do ps4 i dup chyba o 15-16 mnie,rozlozylo do 21.. I tak mam często. Badania dopiero we wtorek pod kątem cukrów, ale od np skoku estradiolu, czy prolki, taka senność jest czymś normalnym? Czt nie ma z tym związku?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Przebdaj się i będzie jasne. Jeśli bad wyjdą OK (morf/glukoza/tarczyca itd..) wtedy trzeba przeanalizować dieta/aktywność/regeneracja/sen.
Wysłana -
Może być po części od hormonów , jednak w pierwszej kolejności zrobiłbym krzywe cukrowa
Wysłana -
Ja bym na Twoim miejscu zrobił krzywą cukrową + insulinową. Tylko cały zestaw a nie sama cukrową.
Wysłana -
Ja na teściu jestem jak młody Bóg.
7godzin mi ciężko spać. Gdzie przed cyklem 10h było mało.
Wysłana -
david13
Siemka, parę miesięcy cisne na samym testosteronie i od prawie że początku mam dietę i problemy

To że po jedzeniu bolą mnei flaki, ciągła sraka, to jestem już do tego przyzwyczajony ( lekarz mi dał jakieś tabsy i skierował na gastroskopie)

Tu obstawiam slaba kondycje jelit.

david13

Drugi- wkurzajacy problem to właściwie sen w pracy po śniadaniu(jak mnei na krzesle zegnie to dramat jest potem wstać) i tak psamo po pracy np wczoraj. Zjadłem o 14, usiadłem do ps4 i dup chyba o 15-16 mnie,rozlozylo do 21.. I tak mam często. Badania dopiero we wtorek pod kątem cukrów, ale od np skoku estradiolu, czy prolki, taka senność jest czymś normalnym? Czt nie ma z tym związku?

Tu jak chlopaki powyzej zbadaj tarczyce oraz wszystko co mozliwe aby wykluczyc cukrzyce.
Wysłana -
a bierzesz jakies ia? zbadaj estro
Wysłana -
Pewnie enana walisz na nim zawsze śpię. Ale to wina głównie estrogenu zbadaj estrogen a jak ci szkoda kasy zezryj tabletkę armidexu dwa dni pod żad i daj znać jeżeli wina estro to odrazu wrucisz do żywych wybudzonych :) mam tak nieraz jak przesadze z towarem toodrazu hop do buzi Ari i się budzę
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź