SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastrzyk !!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4587

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 24 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1034
Siemka mialem zamiar brac metanabol ale szkoda mi watroby !!1 Mam prosbe jaki steryd polecacie w szczykawce taki zeby niebyl duzo szkodliwy i nietrzeba bulo sie duzo kluc i zeby dalo efekty !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Takie rzeczy to Tylko w Erze

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995


A idź pan..

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem testosteron, zastrzyki calkowicie bezbolesne , efekty sa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 24 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1034
powiadasz testosteron !! A ile zastrzykow cza brac !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9254
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781


OMG

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
nieszkodliwy steryd <lol>

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8177
człowieku masz zerową wiedze w temacie DOPING!!!!!poszukaj w archiwum,albo lepiej zmien dział na odzywianie i suplementacja!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 107 Wiek 24 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1034
wiem doskonale co to za dzial i wiem ze kazde sterydy szkodza niekture mniej niekture wiecej i zalezy jak sa podawane wiec nie prawcie tu moralow tylko pomuszcie !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol....

Następny temat

Wycineczka

WHEY premium