SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastraszanie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 177
Witam nie wiem czy dobrze wie zwracam z pomocą ale sprawa jest pilna otóż, jest typ w szkole mojej dziewczyny który do niej zarywa mimo tego że mówi ze ma chlopaka ostatnio go zdenerwowała i specjalnie kopnął ją w twarz piłką, nauczyciele nic z tym nie robią ponieważ dziewczyn w tej szkole jest tylko garstka i one "żyją na ich zasadach" ciągle ją publicznie obraża a nikt nie reaguje dlatego mimo jej sprzeciwow chce zrobić coś w tej sprawie, narazie łagodnie żeby dotarło do niego ze nie jest bezkarny bo wymierzyć kare mogę mu ja, a sam nie chce go bić ze względów karnych wiwc może jakieś legalne pomysły na takiego stalkera?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Albo jesteś facet, albo napisz prawdę, że boisz się wp******u.
Serio trzeba być niezła p***a jak ktoś robi krzywdę Twojej dziewczynie, a Ty pytasz na forum co zrobić.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bić się nie ma po co jeśli to nie obrona konieczna, można na osobności porozmawiać ewentualnie jeśli masz dowód na obrażanie to wyzwiska są normalnie karalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 177
Nir nie jestem p***ą jak inni myślą i mózgu nie mam wielkości orzecha żeby sie od razu nap*****lac wp******u sie nie boję a nie chce sie bic z kims z innej szkoły bo może mi grozić kara a przyszłość chce wiązać z wojskiem gdzienie mogę być karany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Widzę pozmieniało się.
Za moich czasów jak się chłop z chłopem na solo ustawiał, to szło się w ustronne miejsce j nap*****lalo, nie ważne kto z jakiej był szkoły i o policji nikt nie myślał.
A teraz proszę nawet dowody na wyzwiska się zbiera i donosi na „kolegę”.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 177
Niestety takie śmieci nigdy nie będą moimi "kolegami" niestety czasy sie zmieniły bo sam wolałbym takie rozwiązanie żeby mu naj**ac a w takiej sytuacji że to jest p***a to zgłosi mnie na policję skąd wiadomo że to p***a? A kto normalny mści sie przemocą na bezbronnej dziewczynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
są dwie opcje

1) albo ojciec tego szczyla jest przeobrzydliwie bogaty i wtedy niech se laska szkołę zmieni,a ze kupić można każdego to i szkole posmarował ile trzeba.
2) laska lubi jak się nią tak traktuje bo gdyby nie lubiła to zgłosiła by to w szkole,a szkoła zrobiła by z typem porządek. Jeśli nie zrobi to patrz pkt 1

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 177
W szkole jest 800 chłopaków i kilka dziewczyn i dla szkoły najważniejsza jest ta większość bo to przyszłość a że szkoła jest szowinistyczna to mają gdzieś jak sie traktuje dziewczyny mimo tego że zgłosiła to, to i tak nauczyciele mają to gdzieś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

herbata zielona

Następny temat

Łosoś wedzony

WHEY premium