SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Zastój w redukcji

Wysłana -
Witam , jakoś miesiąc temu zacząłem redukcje na początku szkło fajnie dieta 3000kcal w dni treningowe i 2700 w dni nietreningowe interwały po każdym treningu (tj 4 razy w tyg ) po 15 min dość lekkie żeby sie nie zajechać micha stosunkowo czysta w 90% bo na weekend zdarzało się że wleciało jakieś śmieciowe jedzenie ale wliczane w zapotrzebowanie. Waga zeszła z 96/97kg do 91 kg, według mnie całkiem fajny wynik ,tylko że teraz przez ostatnie półtorej tygodnia stale utrzymuje się waga 91kg.
Moje pytanie jest czy zwiększysz/zmniejszyć zapotrzebowanie ?
Na kalkulatorach ze stron takich jak fabryka siły , czy potreningu wychodzi mi zapotrzebowanie 3600kcal do wagi 91 kg , czy to oznacza ze powininem zwiekszyc kalorycznosc swojej diety ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zapotrzebowanie liczysz wg wzoru :
http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html 
Wysłana -
Wyszło mi 3300kcal, czyli teraz mam odjąć 300 kcal jeśli moim celem jest redukcja i jechac 3000kcal codzienie ?
Wysłana -
Od zapotrzebowania odejmujemy 10-15% i powinno spadać ładnie. Od 3300 odejmij 450 kalorii, czyli 2850 kalorii dziennie. Powinno spadać.
Wysłana -
Jak już jechałeś 3000kcal w dni treningowe i 2700 w dni nietreningowe to odejmij ok 100-200 kalorii od tego co miałeś
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź