SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastój BICEPSU :/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Witam, mam problem i dla tego prosze Was o pomoc. A więc... Ćwicze około 3 miechów w domu i zaczynałem jak miałem w bicepsie 29 cm, a teraz mam 30 cm. Czy możecie mi rozpisać jakiś mały plan na powiększenie bica. Mam w domu do dyspozycji hantle 5 kg. i drążek. Dzięki z góry.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
o tym kolejnosci cwiczen jest chyba na wstepie do atlasu a teraz ja sie pochwale ze jakis czas temu tez skoczylem z 29 cm na 30 bo sie ostro podciagalem - z 8 podciagniec w ciagu chyba miesiaca skoczylem na 13 -14 no i troche pomachalem 5 kilowymi hantlami (tak po 50 razy) ale chyba i tak najwiekszy wplyw mialo to ze fizycznie zaczalem pracowac - nosic szafy i kartony z dokumentami takie po 30 - 40 kilo teraz jednak wiem zetakie machanie nie mialo wiekszego sensu i robilem sporo bledow (zero odpoczynkow regeneracji no i diety) powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
napsiz swoj caly trenign..
masz diete ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Diety nie mam ponieważ jestem dość chudy. Ostanio zdobyłem z 3 kg. ale to nadal mało. Więc jem ile się da, ale i tak jest ciężko

Oto mój plan:

1. Rozgrzewka

2. Pompki 4 x 10 ( klasyczene, nogi na podwyższeniu, klasyczne, nogi na podwyższeniu )

3. Przysiady 4 x 10

4. Brzuszki 1 x 70 ( + 2 x 10 serie podnoszeń nóg do brody na drążku )

5. To ćwiczenie nie wiem jak nazawać ( jest to ćwiczenie na triceps ). Opisze je: leże na ziemi a ręce mam jakieś 50 cm nad ziemią i za pomocą ich podciągam całe ciało do góry i z powrotem do dołu i tak 4 x 10

6. Drążek podchwytem 4 x 3

7. Wstępowanie na palcach 4 x 10

8. Hantle ( 5 kg. ) 4 x 10 na każdą ręke

9. Ściskacze 4 x 10 + 4 x 10 takie ćwiczenie = [https://www.sfd.pl/temat150741/]

Ćwicze co drugi dzień. ****Master jak jesteś taki miły to oceń też mój plan i poradź coś co do tego bica. Dzięki z góry.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
polecam - na dole masz plany http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm

te twoj zly...
a jak z dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Diety nie mam. A czemu sądzisz, że mój plan jest zły ? A możesz też dać jakiś na bica z wykożystaniem hantli ( 5 kg. ) i drążka. Dzięki za odpowiedzi :)

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no bo zle dobrana kolejnosc bywa
jak cwiczyc to cyba cale cialo ? :) .....

tam w linku masz cwiczenia --- mzoesz cos zamienic z wykorzytaniem sztqnielek - jesli pozwola ci na zrobienie 12-15 powtrzen jakogos cwizcenai max

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-07-04 19:05:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
****master a co Ty na taki plan ( jest to mieszanka mojego planu z tym treningiem domatora )

Oto plan:

1. Rozgrzewka

2. Pompki klasyczne 4 x 10 - ze zmiennym rozstawem dłoni

3. Popmki na podwyższeniu 4 x 6 - ze zmiennym rozstawem dłoni

4. Pompki boczne 2 x 10

5. Pompki przy ścianie 3 x 15

6. Przysiady 4 x 10

7. Wspięcia na palce 4 x 15

8. Brzuszki 1 x 60

9. Podciąganie nóg na drążku 2 x 10

10. Hantle ( 5 kg. ) 4 x 15

11. Podciąganie ( podchwytem ) 4 x 3

12. Ściskacze 4 x 10

13. Wymyślone ćwiczenie = [ https://www.sfd.pl/temat150741 ] 4 x 10

Plan do wykonania co 3 dzień. Co o tym sądzisz ?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
zanim sie zabiore-- wyajsnij to swoje cwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Faku nie wiem jak to dokładnie wyjaśnić. Poprostu robie tak jakby kosz na wysokości barków tylko nie w kształcie okręgu tylko prostokąta i biore ściskacz pomiędzy dwie dłonie. Palce splatam ze sobą, a ściskam za pomocą dolnej części dłoni tej bez palców. Palce są skierowane do mojej głowy i sprężyna ściskacza też. Jush wiesz mniej więcej o co mi chodzi ? I prosze Cię faku oceń ten plan :)

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ee jesli dobrz e mysle rozpieprza łokcie

i na i na co to niby jest ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Ja sądze, że to dobre na motylki. A ktoś na tym forum mi jeszcze powiedział, że to dobre na obręcz barkową i klatkę. No faku a gdzie ocena mojego planu :/ ?

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przybrać na sile ?

Następny temat

waga

Wiecej