SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zastój, co robić?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8032
trochę odświeżę temat, dodalem kalorie, jednak progres dalej praktycznie zerowy ;/ jedynie w przysiadzie w miarę ciężar idzie do góry. myślę żeby zrobić tygodniowy deload a potem zmienić zakres powtórzeń w wielostawach na hipertroficzny. co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
kamil13342
trochę odświeżę temat, dodalem kalorie, jednak progres dalej praktycznie zerowy ;/ jedynie w przysiadzie w miarę ciężar idzie do góry. myślę żeby zrobić tygodniowy deload a potem zmienić zakres powtórzeń w wielostawach na hipertroficzny. co o tym sądzicie?


Rozumiem, że celem jest nadal budowanie masy mięśniowej i po zwiększeniu kaloryczności nic waga nie ruszyła do przodu?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8032
tak, zarówno masy i siły. Zwiększam powoli, mam już tak w psychice, że boję się zalać. często wydaje mi się że jem za dużo. może po prostu to wciąż jest za mało? (3200kcal obecnie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
kamil13342
tak, zarówno masy i siły. Zwiększam powoli, mam już tak w psychice, że boję się zalać. często wydaje mi się że jem za dużo. może po prostu to wciąż jest za mało? (3200kcal obecnie)


Jeśli waga nie idzie do góry to jest za mało jedzenia. Co innego jak byś jadł i np trochę Cię podlało ale jak waga zupełnie się nie zmieniła to wskazuje, że jesz za mało.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8032
ok, dzięki za odpowiedź, faktycznie będe musiał dołożyć kcal bo nie podlewa ani nic. A co powiesz o deloadzie? Mozliwe ze układ nerwowy jest przemęczony i siła stai a nawet spada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Jeśli w misce jest za mało jedzenia to nic nie pójdzie do przodu. Micha musi być wówczas jest energia na siłowni i obwody idą do przodu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8032
ok, dzięki w takim razie za radę, dorzucam kcal i będę obserwował co się będzie działo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
A jest w ogóle sens robienie PPL 3x w tyg? Przecież na FBW 3x lepiej pójdzie (?) Skąd w ogóle pomysł na PPL 3x?



Zmieniony przez - najdus w dniu 2018-03-13 23:20:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Możesz zrobić choć w przypadku 3 dni w tygodniu lepszą opcją jest push pull wówczas co drugi tydzień trening wypada dwa razy w tygodniu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
kamil13342
ok, dzięki w takim razie za radę, dorzucam kcal i będę obserwował co się będzie działo ;)


To podstawa w obserwacji jak nic absolutnie się nie zmienia to znaczy, że jesz po prostu za mało i trzeba dołożyć do pieca.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dla szesnastolatka.

Następny temat

Kobieta - silownia i cardio

WHEY premium