SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapotrzebowanie kaloryczne- odchudzanie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
2-3 miesiące.

Nie wiem, skąd masz takich mało kulturalnych "znajomych". Jak żyję, a to gdzieś od karbonu, to nikomu nie powiedziałam, że przytył. Bo to nie moja sprawa.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Skoro masa ciała, ani obwody nie idą w górę, to jak mogłaś strasznie przytyć?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17703
W okresie zimowym przytylo mi sie do 70 kg. Chcialam schudnac.Od stycznia do kwietnia nic nie ruszylo ani z waga ani obwodami. Wtedy wygladalam juz tak... Nieladnie. Ale teraz przez ten miesiac jedzenia 2200 kcal przybylo 5 kg i kolejno w udzie 3 cm, lydka 1cm, biodra 5 cm talia 3 cm. Wiem ze nie powinnam juz gorzej wygladac ale... Aktualna sylwetka strasznie mi przeszkadza. Zaczynam robic sie kulka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Paula1819
Witam ponownie,
Minął troszkę ponad miesiąc od zadania tych 2200 kcal. Przestałam już tyć. Ani kilogramy nie idą w górę ani centymetry. Czy mogę zatem już obciąć te kalorie by zacząć chudnąć? Ile powinnam obciąć jak już ? 200 kcal na początek?


Jak więc mamy to rozumieć, gdzie piszesz o tym, że minął miesiąc i obwody nic się nie zmieniają?
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17703
Co tydzien sprawdzalam wage i obwody. Zapisywalam w notesie. W kazdym tygodniu byly wzrost wagi i obwodow. Dzis leci 5 tydzien z zapotrzebowaniem 2200 kcal i waga i obwody stoja w miejscu przez tydzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Sugeruję dać jeszcze gospodarce hormonalnej czas.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Paula1819
Wiadomo, że fajnie się je tak dużo. Tylko problem że ja psychicznie źle się czuję z tą wagą, a jeszcze gorzej będę się czuła jak przyjdzie ten tłuszczyk pokazać światu na plaży. A do tego wszystkie rzeczy stały się na mnie za małe...


Robiłaś w ostatnim czasie badania kontrolne?
Nikt nie jest w stanie Ci odpowiedzieć przez jaki okres czasu Twoja gosp. hormonalna odżyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17703
Robiłam jedynie na tarczycę i wszystko wyszło w porządku. Nie zrobię badania innych hormonów bo aktualnie przyjmuję leki, które zafałszują wyniki. Chce je odstawić w późnijeszym okresie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jakie stosujesz leki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17703
odpowiadałam już na to pytanie. tabletki antykoncepcyjne plus Euthyrox N100 codziennie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

163cm waga 82kg

Następny temat

Jakie badania ?

WHEY premium