SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapalenie przyczepu bicepsa

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 189
Witam. Od dłuższego czasu mam zapalenie przyczepu bicepsa. Byłem u ortopedy, zrobił usg i przepisał maść przeciwzapalną typu ketanol i laser oraz krio.
Moja kontuzja trwa już ponad 3 miesiące, praktycznie rękę oszczędzam, chodzę na zabiegi, smaruje maścią i wcale się nie polepsza ;(
Miał ktoś taka sytuacje i co powinienem zrobić? Czy to normalne, że to tyle trwa?
Z góry Dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Stan zapalny nie zrobił się znikąd tylko zazwyczaj na skutek urazu albo zaburzonej biomechaniki i nieprawidłowego napięcia w danym obszarze co powoduje przeciążenie danych struktur. I w tym celu należałoby się udać do fizjoterapeuty sama leki/fizyko przeciwzapalne nie będą zazwyczaj skuteczne jeśli nie wyeliminuje się źródła problemu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 189
Dziękuję, tak też zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Skąd jesteś ? Może będę mógł polecić kogoś sprawdzonego ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kregozmyk lędźwiowy a siłownia

WHEY premium