SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zanieczyszczone suplementy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
w sumie dobra odp, nie bedzie wzbudzala podejrzen%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14658 Napisanych postów 53129 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400418
W takim razie jesteś pieprzonym freakiem genetycznym!

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pompki to moja podstawa haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Brat stosuje te witaminy cały czas, i jest ok, co do supli miałem kiedyś bcaa od rxgold i coś było w środku jakieś kawałki gumy czy coś ale przesiałem przez sito.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 304 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15245
odstawic i tyle jesli Ci nie podchodza, bo wszystko mozliwe. sprobowac z innej firmy etc i obserowac czy objawy sa podobne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29915 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
flex1976
„problemy wynikają z tego ze stosuje pan te białka testosteronowe „

to mnie rozbawiło u mnie podobnie na kazdej rodzinnej imprezie z kolei ojciec sieje inne anegdoty
O: bo sypiesz z tego pudła te sterydy
Siostra: Przecież to jest białko
O: Nie, bo ja widziałem, że tam przesypywał i było na nich napisane "sterydy"

Co do witamin, ja ładuję witaminy od All parę lat i nic u mnie nigdy się nie działo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może po prostu jesteś uczulony na jakiś składnik.
Firma all tyle już czasu na rynku, że jakby sprzedawała g**** to i by się nie utrzymała. Sam pomyśl
Ja tu nie reklamuje ani nie pimpuje, sam nie jem żadnych witamin i supli ponieważ uważam iż nie działają lub wszystko można dostarczyć z diety, w każdym razie ta firma dobra jak każda inna a produkty w dobrej cenie. Szczerze chcesz witaminki popatrz na skład, możesz wybrać inne i zobaczyć jak na Ciebie działają. Lekarzem nie jestem ale z tego co piszesz na jakieś uczulenie mi to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Nie ma takiej możliwości. Powodów może być wiele. Np. uczulenie na któryś ze składników. Np. spora ilość wit. B12 moze powodować takie zmiany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Domer poważnie z tym b12 piszesz?
Kiedyś brałem jej końskie dawki jak miałem problem ze stawami, jeszcze w wersji iniekcyjnej mi nic nie było, choć wiadomo każdy organizm inny dlatego i pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Zapraszam do lektury:

http://potreningu.pl/articles/4063/witamina-b12-a-tradzik--interesujaca-zaleznosc 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Punkty

Wiecej